Ha mar trash fake-sci
Van masodik resze is.
Tudom kik 'adjak ezt elo', van amelyiket szemelyesen is 'ismerem'. A helyet is vagom.
Btw a masodik reszeben van talan, hogy meseli Buda, hogy lementek, lent voltak, aztan kutatocsoport jott 2-3 nap utan, hogy hol vannak wtf, ok meg jottek le a hegyrol, vagy valami hasonlot mond.
Gyakorlatban tenyleg idoerzeked jol elkurodik a barlangba, de itt az is tortent, hogy lementek, bebasztak, nem tudtak felmaszni meg aznap, ittak tovabb, 2-3 nap utan kijozanodtak es visszamasztak.
Ez a misztikus szuperkocka okozta esemeny, ez durva.
Orosz meg ugy halt meg, akit emlit az elejen is, aki a maszotarsa volt, hogy bebaszott es raborult az orion tv. xddd