Quote (Fezmin @ 2 Sep 2010 18:00)
Nézi valaki a tv2 híradót?

Újszülött kutyakötyköket dobál egy kiscsaj egy videóban a folyóban...
Inkább az ilyeneket kéne beb*szni a vízbe!

tehát a tv2 stábja ugyanazon a szintem mozog mint a napiszar stábja. még jó hogy nincs tévém