Quote (ClaSSikal @ Mar 7 2010 10:25pm)
tehetek róla hogy szar a neted és nemtölti be? vegyél jobb netet asztán cry.
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ja mellesleg jó szar az a belt, ennyit se tudsz?
This post was edited by Vharimatras on Mar 7 2010 03:26pm