d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1475847594760476147625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 4 2015 08:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Oct 2015 16:56)
nem vagyok benne biztos :lol:


ilyen 300 ft-t elég izi nyerni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 09:09am
Quote (sylke @ Oct 4 2015 03:59pm)
ilyen 300 ft-t elég izi nyerni


Easiest dolog ever.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 09:13am
Quote (-joey- @ Oct 4 2015 04:09pm)
Easiest dolog ever.


nem uncsi már ez egy kicsit? az elején vicces volt de mostmár nem igazán
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 09:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 04:13pm)
nem uncsi már ez egy kicsit? az elején vicces volt de mostmár nem igazán


Én még el vagyok vele, köszi.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 09:20am
Quote (-joey- @ Oct 4 2015 04:15pm)
Én még el vagyok vele, köszi.


akkor jó :angel:
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 09:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 05:20pm)
akkor jó :angel:


mér nem segítesz?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 09:31am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 04:29pm)
mér nem segítesz?


mert ugy erzem kotodom tomihoz... es nem tudom mitcsinaljak most
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 09:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 05:31pm)
mert ugy erzem kotodom tomihoz... es nem tudom mitcsinaljak most


aztán messziről megláttam 1 csajt ahogy ment át a zebrán, mondom THE TIME IS NOW, aztán megláttam hogy bemegy a bolta mondom FUG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 09:36am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 04:35pm)
aztán messziről megláttam 1 csajt ahogy ment át a zebrán, mondom THE TIME IS NOW, aztán megláttam hogy bemegy a bolta mondom FUG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


tomi>>>osszes csaj
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 09:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 05:36pm)
kisraczmate))))>>>osszes csaj


fixd +
de egyébként sok anxietyt feloldott hogy lekuzdottam ezt szóval teljesen megérte, a csajozás meg easiest dolog ever
Go Back To Magyar Topic List
Prev1475847594760476147625001Next
Closed New Topic New Poll