Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 05:31pm)
mert ugy erzem kotodom tomihoz... es nem tudom mitcsinaljak most
aztán messziről megláttam 1 csajt ahogy ment át a zebrán, mondom THE TIME IS NOW, aztán megláttam hogy bemegy a bolta mondom FUG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD