Quote (jarabekg @ Oct 4 2015 12:13pm)
szerintem meg a gyakorlatban csak az szamit hogy 25 vagy es van diplomad vagy 29 eves vagy es van diplomad
a munkaltatodnak ugyis mindegy, csak legyen, te meg 25 evesen kezdtel el dolgozni, es nem 30, tehat van +5 eved
25 éves egy 7 év alatt összekapart diplomával vs 29 éves diplomával és x év munkatapasztalattal.
Hát én nem is tudom melyiket választanám.
This post was edited by -joey- on Oct 4 2015 08:20am