Quote (-joey- @ Oct 4 2015 11:33am)
18 évesen kezded, 25 évesen kapod meg a diplomádat vagy 25 évesen kezded és 29 évesen kapod meg a diplomádat. Szerintem a második eset azért jobb teljesítmény.
szerintem meg a gyakorlatban csak az szamit hogy 25 vagy es van diplomad vagy 29 eves vagy es van diplomad
a munkaltatodnak ugyis mindegy, csak legyen, te meg 25 evesen kezdtel el dolgozni, es nem 30, tehat van +5 eved