d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1475547564757475847595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 04:33am
Quote (jarabekg @ Oct 4 2015 11:22am)
mondjuk szeritnem nem az számít, hogy ki hány év alatt végzi el az egyetemet, hanem, hogy hány évsen lett diplomája :unsure:


18 évesen kezded, 25 évesen kapod meg a diplomádat vagy 25 évesen kezded és 29 évesen kapod meg a diplomádat. Szerintem a második eset azért jobb teljesítmény.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 04:37am



Quote (-joey- @ Oct 4 2015 12:33pm)
18 évesen kezded, 25 évesen kapod meg a diplomádat vagy 25 évesen kezded és 29 évesen kapod meg a diplomádat. Szerintem a második eset azért jobb teljesítmény.


szerintem is
:S
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 11:40am)
Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%B3nia


thanks, épp akartam kérdezni
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 04:38am
máté írt de nem tudok válaszolni mert full a pm boxa

máté papa nem adja fel ilyen könynen ofc, elkezdtem neki nyomni ilyen faszságokat hogy rosszkedve van e meg hogy miert ilyen zarkozott meselje el nekem en most meghallgatom ot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 4 2015 05:13am
Quote (-joey- @ Oct 4 2015 11:33am)
18 évesen kezded, 25 évesen kapod meg a diplomádat vagy 25 évesen kezded és 29 évesen kapod meg a diplomádat. Szerintem a második eset azért jobb teljesítmény.


szerintem meg a gyakorlatban csak az szamit hogy 25 vagy es van diplomad vagy 29 eves vagy es van diplomad
a munkaltatodnak ugyis mindegy, csak legyen, te meg 25 evesen kezdtel el dolgozni, es nem 30, tehat van +5 eved
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 4 2015 05:28am
Quote (jarabekg @ Oct 4 2015 12:13pm)
szerintem meg a gyakorlatban csak az szamit hogy 25 vagy es van diplomad vagy 29 eves vagy es van diplomad
a munkaltatodnak ugyis mindegy, csak legyen, te meg 25 evesen kezdtel el dolgozni, es nem 30, tehat van +5 eved


?

miert ne lehetne munkaviszonya a képzés ideje alatt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 4 2015 06:09am
Quote (lacketto @ Oct 4 2015 12:28pm)
?

miert ne lehetne munkaviszonya a képzés ideje alatt


egyetem mellett nem nagyon tudsz releváns főállást vállalni, nekem is kedvezményes tanrend kell hozzá.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 07:26am
tfw még 11 nap a munkáig. NAGYON DOLGOZNÉK MÁR :santa:
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 07:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 03:26pm)
tfw még 11 nap a munkáig. NAGYON DOLGOZNÉK MÁR :santa:


máté papa nem adja fel ilyen könynen ofc, elkezdtem neki nyomni ilyen faszságokat hogy rosszkedve van e meg hogy miert ilyen zarkozott meselje el nekem en most meghallgatom ot
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 07:50am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 02:42pm)
máté papa nem adja fel ilyen könynen ofc, elkezdtem neki nyomni ilyen faszságokat hogy rosszkedve van e meg hogy miert ilyen zarkozott meselje el nekem en most meghallgatom ot


miért vagyok ennyire jó :angel:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2015 07:56am
Olyan szempontbol nem mindegy egyebkent, hogy 25 eves kor alatti palyakezdok utan a foglalkoztato cegnek adokedvezmeny jar, vagy van vmi hasonlo.
Bar ez nem fugg attol, mennyi ido alatt vegzed el, szoval +1.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1475547564757475847595001Next
Closed New Topic New Poll