Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 11:57am)
Nem dicsekedett volna el vele a subon?
De lényegtelen, a 7 év az 7 év.
egyébként az egy évvel korábban kezdés az az újrafelvételizéstől vagy az elejétől számolva?
Mert ha jól tudom, akkor egyszer már kibukott.
bocs, hogy nem tartalak updatelve :S többet nem fordul elő ígérem
amúgy 6 év, úgy hogy az első kettőben nem csináltam semmit mert máté nem segített :S az ő hibája ofc