d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1475447554756475747585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 04:06am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 11:05am)
tehát az.


*pályakezdő
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 04:13am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 11:57am)
Nem dicsekedett volna el vele a subon?
De lényegtelen, a 7 év az 7 év.

egyébként az egy évvel korábban kezdés az az újrafelvételizéstől vagy az elejétől számolva?
Mert ha jól tudom, akkor egyszer már kibukott.


bocs, hogy nem tartalak updatelve :S többet nem fordul elő ígérem
amúgy 6 év, úgy hogy az első kettőben nem csináltam semmit mert máté nem segített :S az ő hibája ofc
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 4 2015 04:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 4 2015 10:47am)
ő 1 évvel korábban kezdte, és azthiszem most végezte el ő is, tehát 7 év alatt végezte el összességében a bsct


ricinger 89-es
do the math
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 04:20am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 11:13am)
bocs, hogy nem tartalak updatelve :S többet nem fordul elő ígérem
amúgy 6 év, úgy hogy az első kettőben nem csináltam semmit mert máté nem segített :S az ő hibája ofc


6 év XDDDDDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2015 04:21am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 4 Oct 2015 12:13)
bocs, hogy nem tartalak updatelve :S többet nem fordul elő ígérem
amúgy 6 év, úgy hogy az első kettőben nem csináltam semmit mert máté nem segített :S az ő hibája ofc


best nyomorék on earth)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 4 2015 04:22am
mondjuk szeritnem nem az számít, hogy ki hány év alatt végzi el az egyetemet, hanem, hogy hány évsen lett diplomája :unsure:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2015 04:24am
Quote (jarabekg @ 4 Oct 2015 12:22)
mondjuk szeritnem nem az számít, hogy ki hány év alatt végzi el az egyetemet, hanem, hogy hány évsen lett diplomája :unsure:


ricingernek 35 évesen))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 4 2015 04:24am
Quote (jarabekg @ Oct 4 2015 11:22am)
mondjuk szeritnem nem az számít, hogy ki hány év alatt végzi el az egyetemet, hanem, hogy hány évsen lett diplomája :unsure:


Tehat ha valaki 30 evesen belekezd az egyetembe az rosszabb mint ricsi?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 04:24am
Quote (jarabekg @ Oct 4 2015 11:22am)
mondjuk szeritnem nem az számít, hogy ki hány év alatt végzi el az egyetemet, hanem, hogy hány évsen lett diplomája :unsure:


selfown?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 4 2015 04:32am
Quote (jarabekg @ 4 Oct 2015 12:22)
mondjuk szeritnem nem az számít, hogy ki hány év alatt végzi el az egyetemet, hanem, hogy hány évsen lett diplomája :unsure:


Tehát, ha valaki mondjuk 50 fölött szerzi a diplomáját, mert akkor volt kedve elkezdeni tanulni, akkor az egy raklap fost ér.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1475447554756475747585001Next
Closed New Topic New Poll