d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1475347544755475647575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2015 03:40am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 4 Oct 2015 11:35)
feleannyit sebez pont, mint amennyi joey oldalan volt, hogy hol került bele egy kettes szorzó, nem tudom, de legalább megtudtuk azt is hogy rici>d2wiki, topikba le van írva amúgy


Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%B3nia
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 03:45am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 10:35am)
feleannyit sebez pont, mint amennyi joey oldalan volt, hogy hol került bele egy kettes szorzó, nem tudom, de legalább megtudtuk azt is hogy rici>d2wiki, topikba le van írva amúgy


For the record: később beismertem, hogy nem jó a képlet, és javítottam. Nekem 1-2 nap kellett hogy ezen tovább lépjek, úgy látom neked még nem sikerült. És ez sajnos az életed más területeire is igaz.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 4 2015 03:45am
det titánok harca
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 03:47am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 10:19am)
Azt tolta egy nyáron át. A szakmai gyakorlatot letudta otthon, Győrben.
Ezen kívül csak a bme bsc-n szeretne végezni.

Hogy pontosan mióta járja azt nem is tudom már, de arra emlékszem, hogy mesh első évben a villamosmérnökin kezdett, akkor rici oda ment a gépészre és mesh végül váltott gépészre és azóta már el is végezte, de rici még mindig nem, szóval már legalább 1.5 év hátrányt összeszedett hozzá képest..
Persze lehet, hogy több, nem tudom mennyi van neki hátra.


ő 1 évvel korábban kezdte, és azthiszem most végezte el ő is, tehát 7 év alatt végezte el összességében a bsct
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 4 2015 03:51am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2015 11:40)
Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%B3nia


Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 4 2015 03:54am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Oct 2015 10:47)
ő 1 évvel korábban kezdte, és azthiszem most végezte el ő is, tehát 7 év alatt végezte el összességében a bsct


és most munkanélküli?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2015 03:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Oct 2015 11:47)
ő 1 évvel korábban kezdte, és azthiszem most végezte el ő is, tehát 7 év alatt végezte el összességében a bsct


Nem dicsekedett volna el vele a subon?
De lényegtelen, a 7 év az 7 év.

egyébként az egy évvel korábban kezdés az az újrafelvételizéstől vagy az elejétől számolva?
Mert ha jól tudom, akkor egyszer már kibukott.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2015 04:01am
rvr
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 4 2015 04:02am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 10:57am)
Nem dicsekedett volna el vele a subon?
De lényegtelen, a 7 év az 7 év.

egyébként az egy évvel korábban kezdés az az újrafelvételizéstől vagy az elejétől számolva?
Mert ha jól tudom, akkor egyszer már kibukott.


nem vágom pontosan, talán 2 évet járt aztán kibukott, utána kihagyott 1 évet asszem (? ebben nem vagyok biztos). elvileg ugyanakkor kezdte újra mint én, és akkor is végzett, tehát második nekifutásra 4 évbe telt neki. de azokat a tárgyakat eltudta fogadtatni amit a 2 év alatt megcsinált, szóval így is elég szégyenteljes a 4 év

nehéz a bme, na

Quote (ace07 @ Oct 4 2015 10:54am)
és most munkanélküli?


szerintem munkát keres

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 4 2015 04:02am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2015 04:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Oct 2015 12:02)
szerintem munkát keres


tehát az.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1475347544755475647575001Next
Closed New Topic New Poll