Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 10:57am)
Nem dicsekedett volna el vele a subon?
De lényegtelen, a 7 év az 7 év.
egyébként az egy évvel korábban kezdés az az újrafelvételizéstől vagy az elejétől számolva?
Mert ha jól tudom, akkor egyszer már kibukott.
nem vágom pontosan, talán 2 évet járt aztán kibukott, utána kihagyott 1 évet asszem (? ebben nem vagyok biztos). elvileg ugyanakkor kezdte újra mint én, és akkor is végzett, tehát második nekifutásra 4 évbe telt neki. de azokat a tárgyakat eltudta fogadtatni amit a 2 év alatt megcsinált, szóval így is elég szégyenteljes a 4 év
nehéz a bme, na
Quote (ace07 @ Oct 4 2015 10:54am)
és most munkanélküli?
szerintem munkát keres
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 4 2015 04:02am