d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1475247534754475547565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 4 2015 03:10am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2015 10:09)
Elolvastam az első két oldalt és csak téged hülyézett le mindenki. Azt értem, hogy ha emiatt könnyes volt a szemed, de ez hogy kapcsolódik joey iq-jához?



Mindörökké a bme-re jár.


azt hittem audinál valami rand mérnök. Szóval kb 10 éve a szülei perkálják az egyetemet?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 03:12am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2015 11:09am)
Elolvastam az első két oldalt és csak téged hülyézett le mindenki. Azt értem, hogy ha emiatt könnyes volt a szemed, de ez hogy kapcsolódik joey iq-jához?



Mindörökké a bme-re jár.


16 oldal alatt odáig jutott hogy "én őt mocskolom" ahelyett hogy kijavította volna ?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 03:13am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 10:12am)
16 oldal alatt odáig jutott hogy "én őt mocskolom" ahelyett hogy kijavította volna ?


Látom ez igen mély nyomot hagyott benned.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 03:14am
Quote (-joey- @ Oct 4 2015 11:13am)
Látom ez igen mély nyomot hagyott benned.


+
ilyen orvosi eseteket azért ritkán lát az ember.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 4 2015 03:15am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 4 Oct 2015 11:14)
+
ilyen orvosi eseteket azért ritkán lát az ember.


ezt csak ugy quoteolom
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2015 03:19am
Quote (ace07 @ 4 Oct 2015 11:10)
azt hittem audinál valami rand mérnök. Szóval kb 10 éve a szülei perkálják az egyetemet?


Azt tolta egy nyáron át. A szakmai gyakorlatot letudta otthon, Győrben.
Ezen kívül csak a bme bsc-n szeretne végezni.

Hogy pontosan mióta járja azt nem is tudom már, de arra emlékszem, hogy mesh első évben a villamosmérnökin kezdett, akkor rici oda ment a gépészre és mesh végül váltott gépészre és azóta már el is végezte, de rici még mindig nem, szóval már legalább 1.5 év hátrányt összeszedett hozzá képest..
Persze lehet, hogy több, nem tudom mennyi van neki hátra.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 4 2015 03:19am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 4 2015 03:19am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 10:14am)
+
ilyen orvosi eseteket azért ritkán lát az ember.


Egyetértek. Ritka beteg egy ember vagy.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 4 2015 03:33am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 4 Oct 2015 11:03)
nem kell
postjaid mesélnek eleget rólad, számtalanszor bizonyítottad a 70 iqdat :D
ilyen topikokat tegnap könynes szemmel olvastam vissza http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=34778741&f=129


Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 2 Sep 2009 13:37)
nem vadoltam senkit, megmondtam, hogy rossz az a keplet, ami ott van, azert mert rossz, ugyhogy, nincs mit rajta magyarazni, meg bizonyitani, azert van igy, mert diablonak is ket szarva van, tehat tudom ajanlani hogy


A mai napig nem alszom, könyörgöm valaki írja már le végre, hogy mi a jó képlet.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 4 2015 03:35am
Quote (Genthor @ Oct 4 2015 11:33am)
A mai napig nem alszom, könyörgöm valaki írja már le végre, hogy mi a jó képlet.


feleannyit sebez pont, mint amennyi joey oldalan volt, hogy hol került bele egy kettes szorzó, nem tudom, de legalább megtudtuk azt is hogy rici>d2wiki, topikba le van írva amúgy
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 4 2015 03:37am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 4 2015 10:35am)
feleannyit sebez pont, mint amennyi joey oldalan volt, hogy hol került bele egy kettes szorzó, nem tudom, de legalább megtudtuk azt is hogy rici>d2wiki, topikba le van írva amúgy


senkit sem erdekel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1475247534754475547565001Next
Closed New Topic New Poll