Quote (ace07 @ 4 Oct 2015 11:10)
azt hittem audinál valami rand mérnök. Szóval kb 10 éve a szülei perkálják az egyetemet?
Azt tolta egy nyáron át. A szakmai gyakorlatot letudta otthon, Győrben.
Ezen kívül csak a bme bsc-n szeretne végezni.
Hogy pontosan mióta járja azt nem is tudom már, de arra emlékszem, hogy mesh első évben a villamosmérnökin kezdett, akkor rici oda ment a gépészre és mesh végül váltott gépészre és azóta már el is végezte, de rici még mindig nem, szóval már legalább 1.5 év hátrányt összeszedett hozzá képest..
Persze lehet, hogy több, nem tudom mennyi van neki hátra.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 4 2015 03:19am