Quote (Jancsipapa @ Oct 4 2015 09:51am)
milyen jó, hogy évekig nem hallottál balesetekről, amikor még ott dolgozott, nemigaz? biztos szarul végezhette a munkáját
A feletteseim és a vizsgabiztosok sajnos nem ismertek olyan jól, mint Rici, amikor rám bízták a forgalomirányítási munkát. Meg is lett az eredménye, folyamatosan bukok felfelé.