Quote (-joey- @ 4 Oct 2015 10:47)
Kérlek mesélj arról, hogy milyen jól ismersz.
Nincsenek emberi kapcsolatai és gondolom ahhoz viszonyított, hogy kit mennyire ismer. Te meg ezen a skálán a nagyon jól ismert kategóriába esel, hiszen veled már találkozott pár subtalin.
Ha lenne barátja, akkor talán azt is tudná, hogy mit jelent ismerni valakit.