Quote (Smat @ 2 Sep 2010 11:25)
én is csak most olvastam, és kicsit röhögtem rajta, hogy milyen egy elbaszott ország lesz 4-5 éven belül. >(
ponthogy ez kell ide !
miaz hogy bemegy a cigány kihoz 24900ft értékű szeszt cigit kaját és asztmondja hogy srry megélhetési bűnözés ? es nem kap semmit ?
nagy lofaszt azt mi az hogy megélhetési bűnözés bazdmeg ilyen nincs a kurva annyukat
Quote (TouchCow @ 2 Sep 2010 13:37)
kibaszott ÁLAT lett az airsoft fegyóm, elvihetném sövénynyírónak, vagy bokorvágónak.
pic or never huppend
This post was edited by b_daniel on Sep 2 2010 06:49am