d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1474475476477478512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 22 2010 06:04am
Quote (Imdeth @ Jul 22 2010 06:35am)
mindjárt egész napos áramszünet, sztm amíg vége lesz egész nap főzök meg gitározok.


akkor az élet elveszti az értelmét a mai napra
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 22 2010 06:18am
Quote (Rezs @ 22 Jul 2010 13:58)
de hogy néz már ki tőle az ember :wacko:
tiszta szégyen :D


csak ha van akkora balfasz az ember, hogy túladagolja
én most semmi brutálisat nem érzek, csak mintha be lennék csiccsenve, brutálisan jó kedvem van, és sokkal jobban kihallom a zenét :D
teljesen normálisan tudok beszélni, viselkedni, nem torzulok be úgy, mint pár zombi, aki szarrányomja magát vele.

This post was edited by David_ibolykane on Jul 22 2010 06:19am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 22 2010 06:38am
min skjorta är stryken Mikes!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 22 2010 06:38am
Quote (David_ibolykane @ Jul 22 2010 02:18pm)
csak ha van akkora balfasz az ember, hogy túladagolja
én most semmi brutálisat nem érzek, csak mintha be lennék csiccsenve, brutálisan jó kedvem van, és sokkal jobban kihallom a zenét :D
teljesen normálisan tudok beszélni, viselkedni, nem torzulok be úgy, mint pár zombi, aki szarrányomja magát vele.


utána meg majd te is magad fogod szorongatni,azt gurulsz majd a szobád körül :D
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jul 22 2010 08:34am
Nem értem, hogy egy olyan ember akinek van 30ezer forum goldja, és kell neki 1 shard , miért nem tud kiadni érte 5fgt -.-

Leakarja alkudni 3ra, istenem ... :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 22 2010 08:37am
Quote (LindaPpP @ 22 Jul 2010 16:34)
Nem értem, hogy egy olyan ember akinek van 30ezer forum goldja, és kell neki 1 shard , miért nem tud kiadni érte 5fgt -.-

Leakarja alkudni 3ra, istenem ... :(


Hozzállás, nem fg mennyiség kérdése, teljesen megértem a csávót. Csak azért mert gazdag vagy, ne szórd a pénzed.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 22 2010 08:37am
Quote (Vharimatras @ 22 Jul 2010 14:38)
min skjorta är stryken Mikes!


simply epic
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jul 22 2010 08:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 22 2010 04:37pm)
Hozzállás, nem fg mennyiség kérdése, teljesen megértem a csávót. Csak azért mert gazdag vagy, ne szórd a pénzed.


Ezzel én teljes mértékben egyetértek, de 1 shard normál ára ahogyan így elnéztem amikor vettem (1 napja) 5fg.

Szóval, lényegében azzal nem értek egyet, hogy miért nem képes valaki kifizetni a normál árat, ha van 1 rakat forum aranya, mert még, ha szegényke lenne..

Szerintem ez már smucigoskodás.

This post was edited by LindaPpP on Jul 22 2010 08:40am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 22 2010 08:44am
Quote (LindaPpP @ 22 Jul 2010 16:40)
Ezzel én teljes mértékben egyetértek, de 1 shard normál ára ahogyan így elnéztem amikor vettem (1 napja) 5fg.

Szóval, lényegében azzal nem értek egyet, hogy miért nem képes valaki kifizetni a normál árat, ha van 1 rakat forum aranya, mert még, ha szegényke lenne..

Szerintem ez már smucigoskodás.


Ja, így már tényleg kicsit túlzás, nem voltam tisztában az árakkal, azt hittem azzal van bajod, hogy nem bír kicsit többet fizetni ha úgyis van egy halom fgje.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jul 22 2010 08:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 22 2010 04:44pm)
Ja, így már tényleg kicsit túlzás, nem voltam tisztában az árakkal, azt hittem azzal van bajod, hogy nem bír kicsit többet fizetni ha úgyis van egy halom fgje.


nem kérek én sose annál többet mint amennyit ér valami, de ha már egyszer van valaminek 1 fix ára, akkor azt fizessék is ki :evil:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474475476477478512Next
Closed New Topic New Poll