Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jul 22 2010 04:37pm)
Hozzállás, nem fg mennyiség kérdése, teljesen megértem a csávót. Csak azért mert gazdag vagy, ne szórd a pénzed.
Ezzel én teljes mértékben egyetértek, de 1 shard normál ára ahogyan így elnéztem amikor vettem (1 napja) 5fg.
Szóval, lényegében azzal nem értek egyet, hogy miért nem képes valaki kifizetni a normál árat, ha van 1 rakat forum aranya, mert még, ha szegényke lenne..
Szerintem ez már smucigoskodás.
This post was edited by LindaPpP on Jul 22 2010 08:40am