☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
4747
4748
4749
4750
4751
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728528
Replies: 50000
Track Topic
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#47481
Oct 2 2015 09:57am
Quote (ace07 @ Oct 2 2015 04:29pm)
Tfw nalunk ingyen van a kaja. Lazac, steak, kave, udito stb
azt azert tegyuk hozza hogy nalatok egy atlagos ettermi szamlabol kijon a bosch magyarorszag egesznapos kavefogyasztasa
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#47482
Oct 2 2015 10:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 2 2015 11:09am)
van bosch cafe, mernok fizetesbol van ra penz
Wtf, van minden emeleten 3 konyha ingyen kaveval
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#47483
Oct 2 2015 12:55pm
folytattam a Witcher 3at, de annyira lassú h folyamatosan azt érzem h fecsérlem az időmet
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#47484
Oct 2 2015 12:56pm
Quote (fahrii @ 2 Oct 2015 20:55)
folytattam a Witcher 3at, de annyira lassú h folyamatosan azt érzem h fecsérlem az időmet
en ugyan ezt erzem, csak folyamatosan a mindennapi eletem soran, akarmit is csinalok
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#47485
Oct 2 2015 02:41pm
Tfw tök fasza volt a csapatépítő.
Láthatatlan kiállítás+kajálás
Meg előadások, álló fogadás.
Még fizetik is ráadásul...
De berúgni nem mertem még.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 2 2015 02:41pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#47486
Oct 2 2015 02:42pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Oct 2015 22:41)
Tfw tök fasza volt a csapatépítő.
Láthatatlan kiállítás+kajálás
Meg előadások, álló fogadás.
Még fizetik is ráadásul...
De berúgni nem mertem még.
ha láthatatlan volt minek mentél el
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#47487
Oct 2 2015 02:45pm
Quote (RRC @ 2 Oct 2015 22:42)
ha láthatatlan volt minek mentél el
Hogy letaperoljam a fullos kolléganőket.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#47488
Oct 3 2015 04:25am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 08:45pm)
Hogy letaperoljam a fullos kolléganőket.
Csak feleseged meg ne tudja matyi!
miertvagyokilyenjokerdojel
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold
:
2,751.03
#47489
Oct 3 2015 04:44am
Quote (fahrii @ Oct 2 2015 08:55pm)
folytattam a Witcher 3at, de annyira lassú h folyamatosan azt érzem h fecsérlem az időmet
waaat
az az év játéka kb
mondjuk ha másodszorra játszanám lehet unalmas lenne, de egyszer végigtoltam és élveztem
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#47490
Oct 3 2015 04:45am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 3 Oct 2015 12:44)
waaat
az az év játéka kb
mondjuk ha másodszorra játszanám lehet unalmas lenne, de egyszer végigtoltam és élveztem
én anyádat többször is végigtoltam)
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4747
4748
4749
4750
4751
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact