d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1474747484749475047515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 2 2015 09:57am
Quote (ace07 @ Oct 2 2015 04:29pm)
Tfw nalunk ingyen van a kaja. Lazac, steak, kave, udito stb


azt azert tegyuk hozza hogy nalatok egy atlagos ettermi szamlabol kijon a bosch magyarorszag egesznapos kavefogyasztasa
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2015 10:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 2 2015 11:09am)
van bosch cafe, mernok fizetesbol van ra penz


Wtf, van minden emeleten 3 konyha ingyen kaveval
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2015 12:55pm
folytattam a Witcher 3at, de annyira lassú h folyamatosan azt érzem h fecsérlem az időmet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 2 2015 12:56pm
Quote (fahrii @ 2 Oct 2015 20:55)
folytattam a Witcher 3at, de annyira lassú h folyamatosan azt érzem h fecsérlem az időmet


en ugyan ezt erzem, csak folyamatosan a mindennapi eletem soran, akarmit is csinalok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2015 02:41pm
Tfw tök fasza volt a csapatépítő.
Láthatatlan kiállítás+kajálás
Meg előadások, álló fogadás.

Még fizetik is ráadásul...

De berúgni nem mertem még.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 2 2015 02:41pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 2 2015 02:42pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Oct 2015 22:41)
Tfw tök fasza volt a csapatépítő.
Láthatatlan kiállítás+kajálás
Meg előadások, álló fogadás.

Még fizetik is ráadásul...

De berúgni nem mertem még.


ha láthatatlan volt minek mentél el
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2015 02:45pm
Quote (RRC @ 2 Oct 2015 22:42)
ha láthatatlan volt minek mentél el


Hogy letaperoljam a fullos kolléganőket.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2015 04:25am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 08:45pm)
Hogy letaperoljam a fullos kolléganőket.


Csak feleseged meg ne tudja matyi!
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 3 2015 04:44am
Quote (fahrii @ Oct 2 2015 08:55pm)
folytattam a Witcher 3at, de annyira lassú h folyamatosan azt érzem h fecsérlem az időmet


waaat
az az év játéka kb
mondjuk ha másodszorra játszanám lehet unalmas lenne, de egyszer végigtoltam és élveztem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 3 2015 04:45am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 3 Oct 2015 12:44)
waaat
az az év játéka kb
mondjuk ha másodszorra játszanám lehet unalmas lenne, de egyszer végigtoltam és élveztem


én anyádat többször is végigtoltam)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474747484749475047515001Next
Closed New Topic New Poll