Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Oct 2015 12:05)
ingyen kaven vagy fennakadva lol. valszleg annal a cegnel nem 4k ember dolgozik igy valamivel konnyebb mindenkinek ingyen kavet biztositani
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Oct 2015 13:13)
akkoris teljesen más ha 10-20x annyi embernek kéne ingyen kávét adni, valoszinuleg nem tul könnyen megoldható és nem kevés pénzbe is kerül
nem hiszem h így lenne, nálunk is ~1000 ember van.. a két irodában a 9 emeleten van 10-15 konyha, mindegyikben kávéfőző, kávéautomata, soft drink automata, 15 dobozos tej fixen kivéte, tea, minden szar.. még apróságok is, pl koffeinmentes kávés tasakok, amit én használok
sosem fogyott el egyik sem, és kb
5 csajszi csinálja ezeket
nem hiszem el, hogy 4000 emberrel nehezebb lenne ezt megoldani
most meg heti 2 nap ingyen gyümi is lesz, de ezt is úgy kell szervezniük, hogy kivitelezhető legyen, szóval először csak POC-olják 2 emeleten, aztán ha tudják hogy kell jól csinálni, bevezetik a többin is