d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1474647474748474947505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 2 2015 06:28am
Quote (subnyaralas @ Oct 2 2015 02:25pm)
milyen poziciora probálkozol?


69
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2015 06:31am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Oct 2015 12:05)
ingyen kaven vagy fennakadva lol. valszleg annal a cegnel nem 4k ember dolgozik igy valamivel konnyebb mindenkinek ingyen kavet biztositani


Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Oct 2015 13:13)
akkoris teljesen más ha 10-20x annyi embernek kéne ingyen kávét adni, valoszinuleg nem tul könnyen megoldható és nem kevés pénzbe is kerül


nem hiszem h így lenne, nálunk is ~1000 ember van.. a két irodában a 9 emeleten van 10-15 konyha, mindegyikben kávéfőző, kávéautomata, soft drink automata, 15 dobozos tej fixen kivéte, tea, minden szar.. még apróságok is, pl koffeinmentes kávés tasakok, amit én használok
sosem fogyott el egyik sem, és kb 5 csajszi csinálja ezeket
nem hiszem el, hogy 4000 emberrel nehezebb lenne ezt megoldani

most meg heti 2 nap ingyen gyümi is lesz, de ezt is úgy kell szervezniük, hogy kivitelezhető legyen, szóval először csak POC-olják 2 emeleten, aztán ha tudják hogy kell jól csinálni, bevezetik a többin is
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2015 06:34am
Quote (Anarkin @ 2 Oct 2015 13:31)
nem hiszem h így lenne, nálunk is ~1000 ember van.. a két irodában a 9 emeleten van 10-15 konyha, mindegyikben kávéfőző, kávéautomata, soft drink automata, 15 dobozos tej fixen kivéte, tea, minden szar.. még apróságok is, pl koffeinmentes kávés tasakok, amit én használok
sosem fogyott el egyik sem, és kb 5 csajszi csinálja ezeket
nem hiszem el, hogy 4000 emberrel nehezebb lenne ezt megoldani

most meg heti 2 nap ingyen gyümi is lesz, de ezt is úgy kell szervezniük, hogy kivitelezhető legyen, szóval először csak POC-olják 2 emeleten, aztán ha tudják hogy kell jól csinálni, bevezetik a többin is


koffeinmentes kávé :wacko:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2015 06:37am
Quote (Fej @ 2 Oct 2015 13:34)
koffeinmentes kávé :wacko:


ugyanolyan íze van mint a frissen darált cuccnak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 2 2015 06:40am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2015 01:31pm)
nem hiszem h így lenne, nálunk is ~1000 ember van.. a két irodában a 9 emeleten van 10-15 konyha, mindegyikben kávéfőző, kávéautomata, soft drink automata, 15 dobozos tej fixen kivéte, tea, minden szar.. még apróságok is, pl koffeinmentes kávés tasakok, amit én használok
sosem fogyott el egyik sem, és kb 5 csajszi csinálja ezeket
nem hiszem el, hogy 4000 emberrel nehezebb lenne ezt megoldani

most meg heti 2 nap ingyen gyümi is lesz, de ezt is úgy kell szervezniük, hogy kivitelezhető legyen, szóval először csak POC-olják 2 emeleten, aztán ha tudják hogy kell jól csinálni, bevezetik a többin is


akkor fak u, ok?
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 2 2015 06:45am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2015 02:31pm)
nem hiszem h így lenne, nálunk is ~1000 ember van.. a két irodában a 9 emeleten van 10-15 konyha, mindegyikben kávéfőző, kávéautomata, soft drink automata, 15 dobozos tej fixen kivéte, tea, minden szar.. még apróságok is, pl koffeinmentes kávés tasakok, amit én használok
sosem fogyott el egyik sem, és kb 5 csajszi csinálja ezeket
nem hiszem el, hogy 4000 emberrel nehezebb lenne ezt megoldani

most meg heti 2 nap ingyen gyümi is lesz, de ezt is úgy kell szervezniük, hogy kivitelezhető legyen, szóval először csak POC-olják 2 emeleten, aztán ha tudják hogy kell jól csinálni, bevezetik a többin is


nalunk is van ingyen gyumi :)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 2 2015 07:20am
hagyom a boscht
megyek inkább oda ahol anarkin vagy jarabek dolgozik))))))))
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 2 2015 09:29am
Tfw nalunk ingyen van a kaja. Lazac, steak, kave, udito stb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 2 2015 09:30am
Quote (ace07 @ Oct 2 2015 04:29pm)
Tfw nalunk ingyen van a kaja. Lazac, steak, kave, udito stb


google?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 2 2015 09:34am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Oct 2015 16:30)
google?


Jo lenne, de nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474647474748474947505001Next
Closed New Topic New Poll