Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 06:13am)
Annyira nem vészes csak nincsen elég ilyen holmim.
Egy ing, szövetgatya meg bőrcipő nem olyan durva, csak ilyen mindennapos lightos elegancia, de belefér.
Mondjuk minden másban eddig jobb, mint a bosch.
Fullflex time (nincs is törzsidő
Ingyen kávé ami van is meg ingyen kakaó, tea, kapucsínó, még cukor-tej-laktózmentes tej- édesítő is van korlátlanul és nem teszik nevetségessé magukat vele, mint a boschnál... (bejelentették, hogy a bosch állja a kávét meg a tejet, csak éppen szerdán elfogyott mindig a heti adag és irkálták a leveleket, hogy ne igyunk annyit).
Jobb helyen van, óbuda szívében...
Szóval alapvetően jó munkahely, de ad a külsőségekre is.
ingyen kaven vagy fennakadva lol. valszleg annal a cegnel nem 4k ember dolgozik igy valamivel konnyebb mindenkinek ingyen kavet biztositani