d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1474447454746474747485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 2 2015 04:51am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 2 2015 04:53am
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2015 04:53am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 2 2015 09:12am)
tfwmfw életemben előszőr olyan ad amire rákatintottam
http://3.1m.yt/hMuEMRHTI.png


>2015
>nem használni adblockot
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 2 2015 04:55am
Quote (-joey- @ Oct 2 2015 09:29am)
Daily menedzser issues. B)

Nemsokára jönnek a "hova menjünk ebédelni" postok.


ingyen ebéd van, már tegnap előtt tudtam mit fogok és hol B)
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 2 2015 04:58am
Quote (BOSCH_CEO @ Oct 2 2015 10:55am)
ingyen ebéd van, már tegnap előtt tudtam mit fogok és hol B)


>menedzser úrnak lenni
>nem tudni, hogy nincsen ingyen ebéd
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 2 2015 05:05am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 06:13am)
Annyira nem vészes csak nincsen elég ilyen holmim.
Egy ing, szövetgatya meg bőrcipő nem olyan durva, csak ilyen mindennapos lightos elegancia, de belefér.

Mondjuk minden másban eddig jobb, mint a bosch.

Fullflex time (nincs is törzsidő
Ingyen kávé ami van is meg ingyen kakaó, tea, kapucsínó, még cukor-tej-laktózmentes tej- édesítő is van korlátlanul és nem teszik nevetségessé magukat vele, mint a boschnál... (bejelentették, hogy a bosch állja a kávét meg a tejet, csak éppen szerdán elfogyott mindig a heti adag és irkálták a leveleket, hogy ne igyunk annyit).
Jobb helyen van, óbuda szívében...

Szóval alapvetően jó munkahely, de ad a külsőségekre is.


ingyen kaven vagy fennakadva lol. valszleg annal a cegnel nem 4k ember dolgozik igy valamivel konnyebb mindenkinek ingyen kavet biztositani
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Oct 2 2015 05:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 2 2015 01:05pm)
ingyen kaven vagy fennakadva lol. valszleg annal a cegnel nem 4k ember dolgozik igy valamivel konnyebb mindenkinek ingyen kavet biztositani


A kave eleg basic dolog ami nelkul minden ceg megszunne letezni, soon rajossz majd son. Hogy hogyan jutsz kavehoz az eleg sarkos logisztikai pont mindenhol ^^.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 2 2015 05:09am
Quote (BOSCH_CEO @ Oct 2 2015 12:07pm)
A kave eleg basic dolog ami nelkul minden ceg megszunne letezni, soon rajossz majd son. Hogy hogyan jutsz kavehoz az eleg sarkos logisztikai pont mindenhol ^^.


van bosch cafe, mernok fizetesbol van ra penz

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 2 2015 05:09am
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 2 2015 05:35am
Quote (MarcusD @ Oct 2 2015 09:00am)
tfw hétköznap reggel vagy másnapos


tfw a csütörtök péntek már nem hétköznapként van számontartva nálam
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 2 2015 05:42am
NA ki ebedelt ricivel #szepazelet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474447454746474747485001Next
Closed New Topic New Poll