d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1474247434744474547465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 1 2015 11:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 07:48am)
Igen, ez a hunsub. Majd ha már ismernek és itt leszek egy ideje, akkor majd leirom.


Btw balee tudja, ott vagyok ahol Máté.
Ofc Máté farmer és kockásing kombót tol, de ő az öltönyös eseményekre is farmer+pólóban ment eddig...


nem tudjuk hol van máté, és azt se hogy ki az
baleeerol meg bárcsak ne tudnánk, hogy ki az
de azért kösz a hasznos kommentet sok infoval etc

legalább a fizetésed megkétszereződött remélem :D vagy miért is léptél le?
btw, ez a nincs törzsidő dolog mennyire gyakori munkahelyeknél ? egyetem miatt nekem pl nem utolsó szempont, ha megyek mscre
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2015 11:58pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Oct 2015 07:52)
nem tudjuk hol van máté, és azt se hogy ki az
baleeerol meg bárcsak ne tudnánk, hogy ki az
de azért kösz a hasznos kommentet sok infoval etc

legalább a fizetésed megkétszereződött remélem :D vagy miért is léptél le?
btw, ez a nincs törzsidő dolog mennyire gyakori munkahelyeknél ? egyetem miatt nekem pl nem utolsó szempont, ha megyek mscre


Baleenak írtam a Mátés részt mielőtt beleköt.

Csak irígy vagy, mert Máté a barátom és segít.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 2 2015 12:04am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 07:58am)
Baleenak írtam a Mátés részt mielőtt beleköt.

Csak irígy vagy, mert Máté a barátom és segít.


mesmátéval komoly gondok vannak sajnos, mostanában sok rákos sejt alakulhatott ki az agyában, vagy nem tudom lehet csak a nofap teszi :S

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2015 12:07am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Oct 2015 08:04)
mesmátéval komoly gondok vannak sajnos, mostanában sok rákos sejt alakulhatott ki az agyában, vagy nem tudom lehet csak a nofap teszi :S


Őt nem ismerem személyesen.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 2 2015 12:50am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 2 2015 06:52am)
nem tudjuk hol van máté, és azt se hogy ki az
baleeerol meg bárcsak ne tudnánk, hogy ki az
de azért kösz a hasznos kommentet sok infoval etc

legalább a fizetésed megkétszereződött remélem :D vagy miért is léptél le?
btw, ez a nincs törzsidő dolog mennyire gyakori munkahelyeknél ? egyetem miatt nekem pl nem utolsó szempont, ha megyek mscre


én még felx time gépészről nem hallottam

amugy nalunk is ugyan ez van mint cpjeknel ingyen kave tea asvanyviz, de megfejeltek egy pentekenkenti ingyen ebeddel. Sajnos nem full time flex 10-4 kozt van mandatory time
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2015 12:56am
8 tol lett volna konzim deakon
9tol melo
Fel 9kor keltem
Mar most imadom a mai napot
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 2 2015 12:57am
Quote (llllllllllll @ Oct 2 2015 08:56am)
8 tol lett volna konzim deakon
9tol melo
Fel 9kor keltem
Mar most imadom a mai napot


mérnök úr b)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2015 12:59am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 2 2015 06:57am)
mérnök úr b)


Szerencse hogy akkora megyek be amikor akarok B)
De a konzi akkor is nagyon gaz :(
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 2 2015 01:00am
Quote (jarabekg @ Oct 2 2015 08:50am)
én még felx time gépészről nem hallottam

amugy nalunk is ugyan ez van mint cpjeknel ingyen kave tea asvanyviz, de megfejeltek egy pentekenkenti ingyen ebeddel. Sajnos nem full time flex 10-4 kozt van mandatory time

hát audiban az volt pl
belépőkártya és akkor mész/jössz amikor akarsz, ha meg valami fontos munka van a MENEDZSER ÚR B) úgys közli veled a megbszélések időpontjaid meg úgyis tudod előre
annyira nem elképzelhetetlen

Quote (MarcusD @ Oct 2 2015 09:00am)
tfw hétköznap reggel vagy másnapos


magasélet

This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Oct 2 2015 01:02am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 2 2015 01:00am
tfw hétköznap reggel vagy másnapos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474247434744474547465001Next
Closed New Topic New Poll