Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 07:48am)
Igen, ez a hunsub. Majd ha már ismernek és itt leszek egy ideje, akkor majd leirom.
Btw balee tudja, ott vagyok ahol Máté.
Ofc Máté farmer és kockásing kombót tol, de ő az öltönyös eseményekre is farmer+pólóban ment eddig...
nem tudjuk hol van máté, és azt se hogy ki az
baleeerol meg bárcsak ne tudnánk, hogy ki az
de azért kösz a hasznos kommentet sok infoval etc
legalább a fizetésed megkétszereződött remélem

vagy miért is léptél le?
btw, ez a nincs törzsidő dolog mennyire gyakori munkahelyeknél ? egyetem miatt nekem pl nem utolsó szempont, ha megyek mscre