Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Oct 2015 04:29)
aha
kk
magyarországon meg 3 euro egy ing ami cpnek már elég a melóhoz
egy 0-jarabek skálán milyen munkahely lehet az, ahova mérnökként értelmesebben kinéző farmerban már nem mehetsz, wtf
Annyira nem vészes csak nincsen elég ilyen holmim.
Egy ing, szövetgatya meg bőrcipő nem olyan durva, csak ilyen mindennapos lightos elegancia, de belefér.
Mondjuk minden másban eddig jobb, mint a bosch.
Fullflex time (nincs is törzsidő
Ingyen kávé ami van is meg ingyen kakaó, tea, kapucsínó, még cukor-tej-laktózmentes tej- édesítő is van korlátlanul és nem teszik nevetségessé magukat vele, mint a boschnál... (bejelentették, hogy a bosch állja a kávét meg a tejet, csak éppen szerdán elfogyott mindig a heti adag és irkálták a leveleket, hogy ne igyunk annyit).
Jobb helyen van, óbuda szívében...
Szóval alapvetően jó munkahely, de ad a külsőségekre is.