d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1474147424743474447455001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 1 2015 08:19am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Oct 2015 16:02)
párom kedvesem)


kicsim bogaram
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 1 2015 01:02pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2015 01:20pm
Quote (Baleee @ 1 Oct 2015 13:59)
Miert? Mi dress code? Makkos cipo, arany csikos olasz stilusu oltonnyel?


Nem, de pl a sportcipő nem felel meg, szövetnadrág, ing.
Kevés az ingem ahhoz, hogy minden nap abban menjek, szövetgatyám nincs és egy darabig nem is lesz, ilyen mindennapi viseletre is alkalmas elegáns cipőt meg ma vettem, mert muszáj.

Az elmúlt pár évben totál kifogytam ruhákból. Mióta elkezdtem az egyetemet most először keresek legalább olyan jól, mint előtte.
Nagyon sok dolgot be kell pótolnom, amire nem volt pénzem.

Pl ruhák.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 1 2015 01:23pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Oct 2015 20:20)
Nem, de pl a sportcipő nem felel meg, szövetnadrág, ing.
Kevés az ingem ahhoz, hogy minden nap abban menjek, szövetgatyám nincs és egy darabig nem is lesz, ilyen mindennapi viseletre is alkalmas elegáns cipőt meg ma vettem, mert muszáj.

Az elmúlt pár évben totál kifogytam ruhákból. Mióta elkezdtem az egyetemet most először keresek legalább olyan jól, mint előtte.
Nagyon sok dolgot be kell pótolnom, amire nem volt pénzem.

Pl ruhák.


http://mrsale.hu/

7-8K-ért vehetsz normális szövetnadrágot.

/e ingek 2-3K ha nem kell vasalásmentes márkás stb

This post was edited by ace07 on Oct 1 2015 01:24pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2015 01:27pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Oct 2015 21:20)
Nem, de pl a sportcipő nem felel meg, szövetnadrág, ing.
Kevés az ingem ahhoz, hogy minden nap abban menjek, szövetgatyám nincs és egy darabig nem is lesz, ilyen mindennapi viseletre is alkalmas elegáns cipőt meg ma vettem, mert muszáj.

Az elmúlt pár évben totál kifogytam ruhákból. Mióta elkezdtem az egyetemet most először keresek legalább olyan jól, mint előtte.
Nagyon sok dolgot be kell pótolnom, amire nem volt pénzem.

Pl ruhák.


szóltál volna hoztam volna neked ingeket törökországból, 15 euró volt egy darab tommy hilfiger ing ))
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 1 2015 08:29pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 1 2015 09:27pm)
szóltál volna hoztam volna neked ingeket törökországból, 15 euró volt egy darab tommy hilfiger ing ))

aha
kk
magyarországon meg 3 euro egy ing ami cpnek már elég a melóhoz
egy 0-jarabek skálán milyen munkahely lehet az, ahova mérnökként értelmesebben kinéző farmerban már nem mehetsz, wtf
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2015 11:13pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Oct 2015 04:29)
aha
kk
magyarországon meg 3 euro egy ing ami cpnek már elég a melóhoz
egy 0-jarabek skálán milyen munkahely lehet az, ahova mérnökként értelmesebben kinéző farmerban már nem mehetsz, wtf


Annyira nem vészes csak nincsen elég ilyen holmim.
Egy ing, szövetgatya meg bőrcipő nem olyan durva, csak ilyen mindennapos lightos elegancia, de belefér.

Mondjuk minden másban eddig jobb, mint a bosch.

Fullflex time (nincs is törzsidő
Ingyen kávé ami van is meg ingyen kakaó, tea, kapucsínó, még cukor-tej-laktózmentes tej- édesítő is van korlátlanul és nem teszik nevetségessé magukat vele, mint a boschnál... (bejelentették, hogy a bosch állja a kávét meg a tejet, csak éppen szerdán elfogyott mindig a heti adag és irkálták a leveleket, hogy ne igyunk annyit).
Jobb helyen van, óbuda szívében...

Szóval alapvetően jó munkahely, de ad a külsőségekre is.

Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 1 2015 11:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2015 07:13am)
Annyira nem vészes csak nincsen elég ilyen holmim.
Egy ing, szövetgatya meg bőrcipő nem olyan durva, csak ilyen mindennapos lightos elegancia, de belefér.

Mondjuk minden másban eddig jobb, mint a bosch.

Fullflex time (nincs is törzsidő
Ingyen kávé ami van is meg ingyen kakaó, tea, kapucsínó, még cukor-tej-laktózmentes tej- édesítő is van korlátlanul és nem teszik nevetségessé magukat vele, mint a boschnál... (bejelentették, hogy a bosch állja a kávét meg a tejet, csak éppen szerdán elfogyott mindig a heti adag és irkálták a leveleket, hogy ne igyunk annyit).
Jobb helyen van, óbuda szívében...

Szóval alapvetően jó munkahely, de ad a külsőségekre is.


bolded XDDD

amugy most direkt nem írod le, hogy hol is dolgozol?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2015 11:48pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Oct 2015 07:26)
bolded XDDD

amugy most direkt nem írod le, hogy hol is dolgozol?


Igen, ez a hunsub. Majd ha már ismernek és itt leszek egy ideje, akkor majd leirom.


Btw balee tudja, ott vagyok ahol Máté.
Ofc Máté farmer és kockásing kombót tol, de ő az öltönyös eseményekre is farmer+pólóban ment eddig...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474147424743474447455001Next
Closed New Topic New Poll