d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1474047414742474347445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2015 07:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 1 2015 01:24pm)
semmi különös nem történt


:S
akkor miért mondod ezt
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Oct 1 2015 07:31am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 30 2015 06:07pm)
Küldtek egy mailt az új munkahelyről a dresskódról, de nincsenek megfelelő ruháim és pénzem se, hogy hirtelen vegyek :D
Faszán kezdődik ^^


sajnos túl autista voltál hogy rájöjj nem ártana néhány ing ha értelmes helyen akarsz dolgozni?:C
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 1 2015 07:49am
Quote (Senee @ Oct 1 2015 02:26pm)
:S
akkor miért mondod ezt


mert boldog vagyok mert jó az élet :santa:
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 1 2015 07:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 1 2015 03:49pm)
mert boldog vagyok mert jó az élet :santa:


:santa:

:angel:

:)

senee)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2015 07:55am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 1 2015 01:49pm)
mert boldog vagyok mert jó az élet :santa:


örülök, hogy örülsz :o)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 1 2015 08:00am
Tfw jobban triggerel mikor valaki a barátnőjét "csajom"-nak hívja mintha "asszony"-nak hívná
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 1 2015 08:02am
Quote (HunIndex @ Oct 1 2015 04:00pm)
Tfw jobban triggerel mikor valaki a barátnőjét "csajom"-nak hívja mintha "asszony"-nak hívná


párom kedvesem)
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 1 2015 08:05am
Elég áldott ez a nap, garázstól 45 perc alatt beértem a csakajósörbe, vidékről.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 1 2015 08:05am
Quote (HunIndex @ Oct 1 2015 03:00pm)
Tfw jobban triggerel mikor valaki a barátnőjét "csajom"-nak hívja mintha "asszony"-nak hívná


és ha "ribancom"-nak vagy "kurvám"-nak hívja?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 1 2015 08:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 1 2015 03:05pm)
és ha "ribancom"-nak vagy "kurvám"-nak hívja?


akkor te vagy a mukilás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474047414742474347445001Next
Closed New Topic New Poll