d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1473847394740474147425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 30 2015 10:49am
tfw fel ora szules a wcn
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2015 10:50am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 30 2015 01:53pm)
Még összefuthatunk. Várom az osztályos szar végét, hogy elköszönjek.


dolgom volt reggeltől estig, sry
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 30 2015 10:54am
tfw osszeraktam anyam segitsegevel az agyat amit vett, hogy aztan rajojjek, hogy nincs hely neki abban a sarokban, amelyikbe rakni akartam, szoval szet kell szedni, hogy az ellentetesbe jo legyen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2015 10:55am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 30 2015 04:54pm)
tfw osszeraktam anyam segitsegevel az agyat amit vett, hogy aztan rajojjek, hogy nincs hely neki abban a sarokban, amelyikbe rakni akartam, szoval szet kell szedni, hogy az ellentetesbe jo legyen


mérnökúr
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 30 2015 10:59am
Tfw letelt a probaido.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 30 2015 11:01am
Quote (ace07 @ 30 Sep 2015 18:59)
Tfw letelt a probaido.


kibasztak?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 30 2015 11:04am
Quote (RRC @ 30 Sep 2015 18:01)
kibasztak?


Nem. 3 honapja kezdtem uj helyen es most telt le a probaido.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 30 2015 11:07am
Küldtek egy mailt az új munkahelyről a dresskódról, de nincsenek megfelelő ruháim és pénzem se, hogy hirtelen vegyek :D
Faszán kezdődik ^^
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 30 2015 11:12am
Quote (llllllllllll @ 30 Sep 2015 18:55)
mérnökúr


el is gondolkodtam rajta, hogy lehet inkabb managerre kene szakosodjak tbh
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 30 2015 11:14am
Quote (SummertimeClothes @ 30 Sep 2015 19:12)
el is gondolkodtam rajta, hogy lehet inkabb managerre kene szakosodjak tbh


postolj egy képet az orrodról és megmondjuk, hogy alkalmas vagy- menedzsernek.
Lehetőleg legyen valami a képen, amihez tudjuk mérni az arányokat, és látszik mekkora.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1473847394740474147425001Next
Closed New Topic New Poll