Quote (SummertimeClothes @ 30 Sep 2015 19:12)
el is gondolkodtam rajta, hogy lehet inkabb managerre kene szakosodjak tbh
postolj egy képet az orrodról és megmondjuk, hogy alkalmas vagy- menedzsernek.
Lehetőleg legyen valami a képen, amihez tudjuk mérni az arányokat, és látszik mekkora.