d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14724734744754765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 04:13am
Quote (Smat @ 2 Sep 2010 12:10)
GYILKOLD MEG!


Meg is ölném, de valszeg a munkahelyem előtt történt a parkolóban a napokban... Ma reggel vettem észre mikor mentem a boltba.

This post was edited by Fezmin on Sep 2 2010 04:13am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 04:16am
Quote (Fezmin @ Sep 2 2010 10:13am)
Meg is ölném, de valszeg a munkahelyem előtt történt a parkolóban a napokban... Ma reggel vettem észre mikor mentem a boltba.


http://www.origo.hu/itthon/20100831-cekkeres-piti-tolvajokon-csattant-elsokent-a-szabalysertesek-szigoritasa.html


akkor ez a cikk neked szól ha boltokról van szó.
vigyázzatok mit raktok zsebre mert kaptok 25k bírságot 4 turórudira.
Member
Posts: 13
Joined: Sep 2 2010
Gold: 0.00
Sep 2 2010 04:17am
Hmmm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 04:18am
Quote (RandomJew @ 2 Sep 2010 12:17)
Hmmm


Üdv a forumon!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 04:18am
Quote (RandomJew @ Sep 2 2010 10:17am)
Hmmm


üdv a fórumon hogy találtál ide?




Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 2 2010 10:18am)
Üdv a forumon!


FUUUUU

This post was edited by Smat on Sep 2 2010 04:20am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 04:22am
Quote (Smat @ 2 Sep 2010 12:16)
http://www.origo.hu/itthon/20100831-cekkeres-piti-tolvajokon-csattant-elsokent-a-szabalysertesek-szigoritasa.html


akkor ez a cikk neked szól ha boltokról van szó.
vigyázzatok mit raktok zsebre mert kaptok 25k bírságot 4 turórudira.


Biztos magadból indulsz ki, de én a boltban fizetni is szoktam. ;)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 04:25am
Quote (Fezmin @ Sep 2 2010 10:22am)
Biztos magadból indulsz ki, de én a boltban fizetni is szoktam. ;)


én is csak most olvastam, és kicsit röhögtem rajta, hogy milyen egy elbaszott ország lesz 4-5 éven belül. >(
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 2 2010 04:26am
Quote (Smat @ 2 Sep 2010 12:25)
én is csak most olvastam, és kicsit röhögtem rajta, hogy milyen egy elbaszott ország lesz 4-5 éven belül. >(


lesz?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2010 04:30am
Quote (Smat @ Sep 2 2010 10:25am)
én is csak most olvastam, és kicsit röhögtem rajta, hogy milyen egy elbaszott ország lesz 4-5 éven belül. >(


azon nem röhögtél hogy te milyen elbaszott vagy?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 04:52am
Quote (Floodban @ Sep 2 2010 10:26am)
lesz?


akkor már az.
maradjunk annyiban hogy reménytelen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14724734744754765001Next
Closed New Topic New Poll