Quote (jarabekg @ May 23 2017 06:39pm)
>tfw leárazták a tavaszi kollekciót a van graafban, és 25-ért sikerült venni magamnak egy kibaszott gyönyörű ballonkabátot 25k-ért
hihetetlen boldog vagyok
már csak egy kalap, fényképezőgép és egy zacskó cukorka hiányzik