d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14714724734744755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Sep 1 2010 06:06pm
jól indul ez az ősz....
arra kelek fel hajnalok hajnalán hogy el van dugulva az orrom meg midnen bajom van. kurvajóóóó
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 2 2010 01:40am
Quote (Ad4mz @ Sep 2 2010 12:22am)
a csekket nem befizetni szokták?


Biztos láttál olyan filmet, ahol nem készpénzzel vagy kártyával fizetnek hanem csekket írnak, amit utána beváltanak, mint a te folyószámládra szóló követelést (pl. Kapj el ha tudsz című film). Nálunk a pénzügyi instrumentumoknak az evolúciójából kimaradt ez a dolog és egyből bankkártyázni kezdtünk.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 2 2010 01:56am
Quote (beni @ 2 Sep 2010 08:40)
Biztos láttál olyan filmet, ahol nem készpénzzel vagy kártyával fizetnek hanem csekket írnak, amit utána beváltanak, mint a te folyószámládra szóló követelést (pl. Kapj el ha tudsz című film). Nálunk a pénzügyi instrumentumoknak az evolúciójából kimaradt ez a dolog és egyből bankkártyázni kezdtünk.


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 2 2010 02:09am
Quote (ElCapitano @ Sep 2 2010 08:56am)
http://m.blog.hu/sz/szivlapat/image/2008-12/szavazas/01emese.jpg


:lol:
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2010 02:26am
Quote (beni @ Sep 2 2010 09:40am)
Biztos láttál olyan filmet, ahol nem készpénzzel vagy kártyával fizetnek hanem csekket írnak, amit utána beváltanak, mint a te folyószámládra szóló követelést (pl. Kapj el ha tudsz című film). Nálunk a pénzügyi instrumentumoknak az evolúciójából kimaradt ez a dolog és egyből bankkártyázni kezdtünk.


röhögtem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 2 2010 02:54am
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ Sep 2 2010 09:26am)
röhögtem


én is csak korábban
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 2 2010 03:36am
Quote (Flutter @ 2 Sep 2010 00:04)
megkaptam az ehavi csekkem :drool:

bár mindig ennyit keresnék :wacko:


mennyi $$ illetve mit csinálsz és hány órában egy hónapban?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2010 03:51am
Quote (beni @ 2 Sep 2010 09:40)
Biztos láttál olyan filmet, ahol nem készpénzzel vagy kártyával fizetnek hanem csekket írnak, amit utána beváltanak, mint a te folyószámládra szóló követelést (pl. Kapj el ha tudsz című film). Nálunk a pénzügyi instrumentumoknak az evolúciójából kimaradt ez a dolog és egyből bankkártyázni kezdtünk.


trve
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 04:09am
Valami b*zi meghúzta ( nem kicsit ) a kocsim oldalát! :mad:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 04:10am
Quote (Fezmin @ Sep 2 2010 10:09am)
Valami b*zi meghúzta ( nem kicsit ) a kocsim oldalát!  :mad:


GYILKOLD MEG!
Go Back To Magyar Topic List
Prev14714724734744755001Next
Closed New Topic New Poll