Quote (Floodban @ 21 Jul 2010 22:06)
az gondolom fel se tunt h a vicces topic sokkal regebbi.
Quote (sylke @ 21 Jul 2010 22:21)
SZERINTEM AZÉRT MERT AZT KORÁBBAN NYITOTTÁK
Quote (Vharimatras @ 21 Jul 2010 22:19)
az korábban nyílt
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jul 2010 22:19)
talán mert az régebbi?

Tök mindegy hogy mikor nyílt, a postok számával kell összevetni a nézettséget.