Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 1 2010 10:13pm)
Szerintem is csak ésszel kell csinálni, én pl. egyszer kaptam eddig warnt, de akkor comboztam vagy 20at egy topicba...
nem erre gondolok,de volt már pár olyan helyzet,amikor azt hittem,hogy warnt fogok kapni mondjuk flame-ért,aztán nem lett belőle semmi