d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev14647484950172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2016 11:10am
Quote (jarabekg @ Aug 25 2016 05:07pm)
magyarorszagon kozolnek veled, hogy holnaptol nem kell jonni dolgozni


Svajcban sincs szerintem sok ceg ahol igy megy, de nincs vezetöseg es senki nem tud kirugni anelkül hogy az irodaban helikoptereznek a farkammal.

Penznel sokkal fontosabb a dolgozok közerzete a cegnek, nem veletlenül kapta meg tavaly a legjobb svajci munkaltato cimet.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2016 11:18am
Quote (daneeka10 @ Aug 25 2016 05:09pm)
>multkor amikor a srácok teljesen szabad kezet kaptak:

http://fortune.com/2016/08/19/bosch-vw-diesel-emissions-fraud/


nem itt dolgozok
de nevettem azért

This post was edited by llllllllllll on Aug 25 2016 11:19am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 25 2016 12:51pm
Quote (Karan2_Returned @ 25 Aug 2016 19:10)
Svajcban sincs szerintem sok ceg ahol igy megy, de nincs vezetöseg es senki nem tud kirugni anelkül hogy az irodaban helikoptereznek a farkammal.

Penznel sokkal fontosabb a dolgozok közerzete a cegnek, nem veletlenül kapta meg tavaly a legjobb svajci munkaltato cimet.


Azért olyan szar a fizutok is :o

/e szóval a Google alkalmazottja vagy :O


http://universumglobal.com/ideal-employer-rankings/student-surveys/switzerland/switzerlands-top100-ideal-employers-2014/#tab5

Bár ez 2014 :D

http://lenews.ch/2015/04/03/top-10-swiss-employers-in-2015-only-one-foreign/

De tavaly is a Google nyert

This post was edited by Akizk on Aug 25 2016 12:55pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2016 01:16pm
Quote (Akizk @ Aug 25 2016 07:51pm)


Most csak ezt talalom de emlekszek olvastam valahol hogy nyert best employer awardot a ceg

https://www.liip.ch/de/news/archive/2013/02/14/mitarbeiter-schaetzen-liip.html
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 25 2016 02:35pm
Na ömlengek én is arról, hogy ki mekkora szabadságot kap meló közben:
Cloudot (DBaaS - Oracle, MS SQL) üzemeltetünk és a külső elvárás annyi, hogy legyen stabil a rendszer. A főnök ezt úgy értelmezi, hogy aki akar egész nap szkripteket fejleszt. Az egész rendszer automatizálva van, custom performance monitoring, kb mielőtt bármi probléma történne akármelyik DB-vel a szkriptek már jelzik. Most lelép az egyik architect és haverral ketten átvesszük a feladatát. Úgy fejlesztjük, írjuk át az MS SQL rendszereket ahogy csak akarjuk. SSIS, powershell, T-SQL de ha akarnánk kb mehetne python vagy bármi más aminek van értelme. Időbeosztás kedv szerint stb, ha van valami érdekes IT projekt és valaki csatlakozni akar akkor simán megteheti mert időbe belefér (automatizálás miatt kb nincs napi feladatunk úgy, hogy több ezer DB-t üzemeltetünk), tudás általában megvan hozzá, ha nincs akkor meg van idő utánaolvasni dolgoknak.

tldr olyan mintha valami iskolai napköziben ücsörögnék ahol mindenki azt csinál amihez kedve van, de valahogy mégis rohadt jól működik

This post was edited by ace07 on Aug 25 2016 02:37pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2016 03:28pm
Quote (ace07 @ Aug 25 2016 08:35pm)
Na ömlengek én is arról, hogy ki mekkora szabadságot kap meló közben:
Cloudot (DBaaS - Oracle, MS SQL) üzemeltetünk és a külső elvárás annyi, hogy legyen stabil a rendszer. A főnök ezt úgy értelmezi, hogy aki akar egész nap szkripteket fejleszt. Az egész rendszer automatizálva van, custom performance monitoring, kb mielőtt bármi probléma történne akármelyik DB-vel a szkriptek már jelzik. Most lelép az egyik architect és haverral ketten átvesszük a feladatát. Úgy fejlesztjük, írjuk át az MS SQL rendszereket ahogy csak akarjuk. SSIS, powershell, T-SQL de ha akarnánk kb mehetne python vagy bármi más aminek van értelme. Időbeosztás kedv szerint stb, ha van valami érdekes IT projekt és valaki csatlakozni akar akkor simán megteheti mert időbe belefér (automatizálás miatt kb nincs napi feladatunk úgy, hogy több ezer DB-t üzemeltetünk), tudás általában megvan hozzá, ha nincs akkor meg van idő utánaolvasni dolgoknak.

tldr olyan mintha valami iskolai napköziben ücsörögnék ahol mindenki azt csinál amihez kedve van, de valahogy mégis rohadt jól működik


DE EZ NEM LEHET
HÁT HOL A MANAGER (FŐNÖKÖD) AKI MEGMONDJA SZÓRÓL SZÓRA, HOGY MIT KELL CSINÁLNI?
GECI UNALMAS EGY EMBER LEHETSZ

This post was edited by llllllllllll on Aug 25 2016 03:28pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 02:44am
Úgy oldotok meg egy problémát ahogy akartok? MICSODA GECI NAGY MEGLEPETÉS XD. Spoiler: pont leszarja mindenki természetesen, hogy hogy oldod meg a problémát, azért fizetnek hogy megoldjad.

Továbbra sem azt mondom, hogy nem létezik kellemes munkahely, vagy jó munka, kurvára nem arról beszélek, hogy egy entellektuel szakértőnek úgy utálnia kell a munkáját mint egy nyolctólnégyes gyári munkásnak. De arról senki nem fog meggyőzni, hogy nem kibaszott szánalmas, hogy nincs annyi egyéniséged, hogy a szabadidődet nem tudod jobban élvezi, mint a munkaidődet.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 26 2016 02:48am
Quote (jarabekg @ Aug 26 2016 09:44am)
Úgy oldotok meg egy problémát ahogy akartok? MICSODA GECI NAGY MEGLEPETÉS XD. Spoiler: pont leszarja mindenki természetesen, hogy hogy oldod meg a problémát, azért fizetnek hogy megoldjad.

Továbbra sem azt mondom, hogy nem létezik kellemes munkahely, vagy jó munka, kurvára nem arról beszélek, hogy egy entellektuel szakértőnek úgy utálnia kell a munkáját mint egy nyolctólnégyes gyári munkásnak. De arról senki nem fog meggyőzni, hogy nem kibaszott szánalmas, hogy nincs annyi egyéniséged, hogy a szabadidődet nem tudod jobban élvezi, mint a munkaidődet.


Rendben.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 02:56am
Quote (jarabekg @ Aug 26 2016 08:44am)
Úgy oldotok meg egy problémát ahogy akartok? MICSODA GECI NAGY MEGLEPETÉS XD. Spoiler: pont leszarja mindenki természetesen, hogy hogy oldod meg a problémát, azért fizetnek hogy megoldjad.

Továbbra sem azt mondom, hogy nem létezik kellemes munkahely, vagy jó munka, kurvára nem arról beszélek, hogy egy entellektuel szakértőnek úgy utálnia kell a munkáját mint egy nyolctólnégyes gyári munkásnak. De arról senki nem fog meggyőzni, hogy nem kibaszott szánalmas, hogy nincs annyi egyéniséged, hogy a szabadidődet nem tudod jobban élvezi, mint a munkaidődet.


Manager'd B)
szerintem ne is folytassuk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 03:00am
Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 09:56am)
Manager'd B)
szerintem ne is folytassuk


szerintem se, mert ebben sehol nincs managere'd B) , te meg úgy sem fogod elismerni azt, hogy egyszerűen képtelen vagy értelmesen élvezetesen tölteni a szabadidődet, és hogy ez gáz :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950172Next
Add Reply New Topic New Poll