d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev14647484950705Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,983
Joined: Sep 10 2006
Gold: 3,352.00
Feb 26 2016 12:25pm
na most már szar a topic
kösz szépen rici
Member
Posts: 42,981
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 26 2016 12:25pm
:zzz:
Member
Posts: 26,644
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Feb 26 2016 12:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Feb 2016 20:13)
látom megjött józsef bevédeni janout aki erősen baitel
hozom a pattogatott kukoricát


hozzal nekem is, ty
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2016 12:27pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 26 Feb 2016 19:26)
hozzal nekem is, ty


Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Feb 26 2016 12:32pm
egyebkent en utalom a macskakat, irritalnak
kutyak ftw
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2016 12:38pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 26 Feb 2016 19:32)
egyebkent en utalom a macskakat, irritalnak
kutyak ftw


en se szeretem oket, de ettol meg nem bantanek egy allatot
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Feb 26 2016 12:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 26 2016 07:38pm)
en se szeretem oket, de ettol meg nem bantanek egy allatot


en el szoktam jatszani gondolatban, hogy elkapom a farkat nagymuter tetves macskajanak es ledobom a hatodikrol, de ofc nem teszem
Member
Posts: 22,726
Joined: Apr 30 2011
Gold: 34,608.92
Feb 26 2016 12:46pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Feb 26 2016 08:32pm)
egyebkent en utalom a macskakat, irritalnak
kutyak ftw


a környéken van kb 10 ház ahol kutyát tartanak

ebböl 7 normálisan sétáltatja etc, 1 háznál van egy kibaszott vad németjuhász ami egyszer majdnem megharapott (bringán mentem és ahogy kapott volna a combomhoz belerugtam a fejébe és utána békénhagyott) ami ki tudja nyitni a kertkaput ahol van (és sose zárják kulcsra) 2 háznál meg szarnak bele (elsőnél 2 kutya van kb 6 nm2-es beton aljú kenelben, jó ha hetente 2x kiengedik őket a kertbe, másodiknál meg 1 kutya van de olyan szinten szarnak rá, hogy multkor pont hazaértem és láttam hogy az illető is épp hazaér, kapu nyit, kutya kifut, beált a kocsival bezárta a kaput és felment, még azt is láttam ahogy a tv-t bekapcsolja. ez után a kutya kintröl üvölt neki hogy engedje be de az ofc már nem hallja, van hogy egy fél napot van igy kint a kutya az utcán)

na most ezek (meg amelyiket normalisan sétáltatják azokbol is néhány, de az nem olyan idegbeteg szinten) konstans ugatnak, ami x év után engem jobban zavar, mint ha 1-1 alkalommal macskaszaros lenne a kert

arrol a vad németjuhászrol meg nem is beszélve, mert van hogy kifekszik az út közepére és ha gyalog el akarnál menni mellette valoszinüleg belédharap, mert azthiszi h a területét védi

szoval azért aki igy csőlátásban azt mondja hogy minden kutya 10/10 a macskákat meg irtani kéne azzal vannak bajok

és amig amugy én nem ölöm meg azt a németjuhászt, ami még kb jogos is lenne addig örülnék ha nem lőnék le a macskámat csak mert elmegy x helyen és ottmarad a tappancsa (mert ő kurvára nem tudja h az kocsi és nem a járda éppen)
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Feb 26 2016 12:56pm
Quote (cowding @ Feb 26 2016 07:46pm)
a környéken van kb 10 ház ahol kutyát tartanak

ebböl 7 normálisan sétáltatja etc, 1 háznál van egy kibaszott vad németjuhász ami egyszer majdnem megharapott (bringán mentem és ahogy kapott volna a combomhoz belerugtam a fejébe és utána békénhagyott) ami ki tudja nyitni a kertkaput ahol van (és sose zárják kulcsra) 2 háznál meg szarnak bele (elsőnél 2 kutya van kb 6 nm2-es beton aljú kenelben, jó ha hetente 2x kiengedik őket a kertbe, másodiknál meg 1 kutya van de olyan szinten szarnak rá, hogy multkor pont hazaértem és láttam hogy az illető is épp hazaér, kapu nyit, kutya kifut, beált a kocsival bezárta a kaput és felment, még azt is láttam ahogy a tv-t bekapcsolja. ez után a kutya kintröl üvölt neki hogy engedje be de az ofc már nem hallja, van hogy egy fél napot van igy kint a kutya az utcán)

na most ezek (meg amelyiket normalisan sétáltatják azokbol is néhány, de az nem olyan idegbeteg szinten) konstans ugatnak, ami x év után engem jobban zavar, mint ha 1-1 alkalommal macskaszaros lenne a kert

arrol a vad németjuhászrol meg nem is beszélve, mert van hogy kifekszik az út közepére és ha gyalog el akarnál menni mellette valoszinüleg belédharap, mert azthiszi h a területét védi

szoval azért aki igy csőlátásban azt mondja hogy minden kutya 10/10 a macskákat meg irtani kéne azzal vannak bajok

és amig amugy én nem ölöm meg azt a németjuhászt, ami még kb jogos is lenne addig örülnék ha nem lőnék le a macskámat csak mert elmegy x helyen és ottmarad a tappancsa (mert ő kurvára nem tudja h az kocsi és nem a járda éppen)


ofc, ez így van
én nem bántanék egy állatot se, csak idegesítenek
egyetlen macskát szerettem életemben, az volt osztálytársam durván elhízott vörös dagadt macskája volt, kint elaludt a hóban hanyadt fekve mindig, meg mintha 24/7 félálomban lett volna, olyan feje volt :D
Member
Posts: 49,649
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 26 2016 01:30pm
Quote (cowding @ Feb 26 2016 07:46pm)
a környéken van kb 10 ház ahol kutyát tartanak

ebböl 7 normálisan sétáltatja etc, 1 háznál van egy kibaszott vad németjuhász ami egyszer majdnem megharapott (bringán mentem és ahogy kapott volna a combomhoz belerugtam a fejébe és utána békénhagyott) ami ki tudja nyitni a kertkaput ahol van (és sose zárják kulcsra) 2 háznál meg szarnak bele (elsőnél 2 kutya van kb 6 nm2-es beton aljú kenelben, jó ha hetente 2x kiengedik őket a kertbe, másodiknál meg 1 kutya van de olyan szinten szarnak rá, hogy multkor pont hazaértem és láttam hogy az illető is épp hazaér, kapu nyit, kutya kifut, beált a kocsival bezárta a kaput és felment, még azt is láttam ahogy a tv-t bekapcsolja. ez után a kutya kintröl üvölt neki hogy engedje be de az ofc már nem hallja, van hogy egy fél napot van igy kint a kutya az utcán)

na most ezek (meg amelyiket normalisan sétáltatják azokbol is néhány, de az nem olyan idegbeteg szinten) konstans ugatnak, ami x év után engem jobban zavar, mint ha 1-1 alkalommal macskaszaros lenne a kert

arrol a vad németjuhászrol meg nem is beszélve, mert van hogy kifekszik az út közepére és ha gyalog el akarnál menni mellette valoszinüleg belédharap, mert azthiszi h a területét védi

szoval azért aki igy csőlátásban azt mondja hogy minden kutya 10/10 a macskákat meg irtani kéne azzal vannak bajok

és amig amugy én nem ölöm meg azt a németjuhászt, ami még kb jogos is lenne addig örülnék ha nem lőnék le a macskámat csak mert elmegy x helyen és ottmarad a tappancsa (mert ő kurvára nem tudja h az kocsi és nem a járda éppen)


A probléma az, hogy a kutya akkor retardált ha a gazdája is az
Viszont a macskánál totál irreleváns ki a gazda, fogyatékos szardarab mind
nuff said
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950705Next
Add Reply New Topic New Poll