d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1464748495098Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 7 2015 12:31am
Quote (Baleee @ Sep 7 2015 12:47am)
Jah, a cikkeket elfelejtettem:
[URL=http://444.hu/2015/09/06/nagyon-kemenyen-osztja-orbant-az-angolszasz-sajto-is/]http://444.hu/2015/09/06/nagyon-kemenyen-osztja-orbant-az-angolszasz-sajto-is/[/URL]

[URL=http://www.theguardian.com/commentisfree/2015/sep/06/the-guardian-view-on-hungaryand-the-refugee-crisis-orban-the-awful]http://www.theguardian.com/commentisfree/2015/sep/06/the-guardian-view-on-hungaryand-the-refugee-crisis-orban-the-awful[/URL]

Kezd szerintem a bovliba atcsapni ez mar, ahogy kommunikalja a nyugati media ezt a temat, plane, hogy egyre tobb orszag, (akar olaszokat nezzuk, akar briteket) lep fel valamilyen modon az illegalis bevandorlas ellen.

Amugy kellene arrol valami relevans forras, ami josheide tomi tl;dr-jeben volt (amit nem is o irt lel, pedig azt hittem, csalo politikustanonc!!!!44), hogy ausztriaban volt valami nepszavazas, vagy valami felmeres, hogy egyetertenek-e a magyar hataron epulo keritessel.


sok értelme van az ilyen szavazásoknak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 7 2015 01:01am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 7 Sep 2015 08:31)
sok értelme van az ilyen szavazásoknak


Megmutatja a kozvelemenyt, ha eleg reprezentativ. Szerintem lehet levonni belole kovetkezteteseket, mar csak arrol is, hogy ott felvilagosultabbak-e a temaban a hetkoznapi emberek, a sajto befolyasolo tenyezoje mekkora, szemelyes tapasztalataik alapjan, milyen velemny alakul ki bennuk.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 7 2015 01:24am
Quote (Baleee @ Sep 7 2015 09:01am)
Megmutatja a kozvelemenyt, ha eleg reprezentativ. Szerintem lehet levonni belole kovetkezteteseket, mar csak arrol is, hogy ott felvilagosultabbak-e a temaban a hetkoznapi emberek, a sajto befolyasolo tenyezoje mekkora, szemelyes tapasztalataik alapjan, milyen velemny alakul ki bennuk.


ez most megint erdekes dolog, hogy amerikaban is volt felmérés arról, hogy egyetért e az iraki haboruval, ilyen 60%ban igen
mikor ugy tettek fel a kerdest, hogy tamogatnad e az iraki haborut ha tudod hogy sok amerikai katona meg fog halni, akkor mindjart feleakkora lett a vegeredmeny... annak ellenere hogy a kerdes ugyanaz, elegge mate, lenyeg, h ertelme nincs sok hulyet megkerdezni
ez nem tudom mennyire reprezentativ egy eus orszagra nezve, de abban biztos vagyok, hogy az emberek nagy reszenek itt sincs fogalma rola, hogy mire szavaz, vagy vegig se gondolja, es akkor meg jarabek felekrol nem is beszeltunk, aki csak azt hiszi, hogy ert hozza, es annak tudataban teszi le a voksat, hogy ez az univerzalis jo megaldas, de valojaban segghulye, az megveszelyesebb Xd
es aki mondjuk nem ert egyet a keritessel es beengedne oket, az mit csinalna veluk? lehet (sot biztos) hogy amit elkepzel, hogy csinalna veluk, az a valosagban nem mukodne, ahogy olvastam a topik is tele van ilyen postokkal....
megoldast a problemara meg nem nagyon hallottam ami meggyozott volna
nem is tudom ki irta meg azt is (lacketto talan?) hogy maradjon az orszagaban es vedje meg azt katonakent, hat testverem megmondom oszinten ha pl oroszok akarnak lerohanni magyarot en menekulnek innen minel messzebbre, majd orban beall szepen a lövészárokba és megvéd minket, vedje magyarot aki úgy érzi hogy annyit ér az élete, mert eljutottunk odaig, hogy engem legfeljebb a hányinger fog el, ha meglátom a magyar zászlot.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 7 2015 01:33am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 7 2015 07:24am)
ez most megint erdekes dolog, hogy amerikaban is volt felmérés arról, hogy egyetért e az iraki haboruval, ilyen 60%ban igen
mikor ugy tettek fel a kerdest, hogy tamogatnad e az iraki haborut ha tudod hogy sok amerikai katona meg fog halni, akkor mindjart feleakkora lett a vegeredmeny... annak ellenere hogy a kerdes ugyanaz, elegge mate, lenyeg, h ertelme nincs sok hulyet megkerdezni
ez nem tudom mennyire reprezentativ egy eus orszagra nezve, de abban biztos vagyok, hogy az emberek nagy reszenek itt sincs fogalma rola, hogy mire szavaz, vagy vegig se gondolja, es akkor meg jarabek felekrol nem is beszeltunk, aki csak azt hiszi, hogy ert hozza, es annak tudataban teszi le a voksat, hogy ez az univerzalis jo megaldas, de valojaban segghulye, az megveszelyesebb Xd
es aki mondjuk nem ert egyet a keritessel es beengedne oket, az mit csinalna veluk? lehet (sot biztos) hogy amit elkepzel, hogy csinalna veluk, az a valosagban nem mukodne, ahogy olvastam a topik is tele van ilyen postokkal....
megoldast a problemara meg nem nagyon hallottam ami meggyozott volna
nem is tudom ki irta meg azt is (lacketto talan?) hogy maradjon az orszagaban es vedje meg azt katonakent, hat testverem megmondom oszinten ha pl oroszok akarnak lerohanni magyarot en menekulnek innen minel messzebbre, majd orban beall szepen a lövészárokba és megvéd minket, vedje magyarot aki úgy érzi hogy annyit ér az élete, mert eljutottunk odaig, hogy engem legfeljebb a hányinger fog el, ha meglátom a magyar zászlot.


A problema reszemrol ott indul peldadat tovabbvive, hogy akkor fogjuk magunkat, es mindannyian atmegyunk sziriaba, aztan ott ervenyesiteni akarjuk a mi torvenyeinket,mivel .... mert
Szerinted nem vagnak le a fejunket egy eletlen kessel az elso nap?
De
Mi mit csinalunk forditott esetben?
Semmit, mert kikurt liberalisok vagyunk
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 7 2015 01:39am
Quote (llllllllllll @ Sep 7 2015 09:33am)
A problema reszemrol ott indul peldadat tovabbvive, hogy akkor fogjuk magunkat, es mindannyian atmegyunk sziriaba, aztan ott ervenyesiteni akarjuk a mi torvenyeinket,mivel .... mert
Szerinted nem vagnak le a fejunket egy eletlen kessel az elso nap?
De
Mi mit csinalunk forditott esetben?
Semmit, mert kikurt liberalisok vagyunk


igen
de ki a faszom akar sziriaba menni ? :o
ezeknek az embereknek nagy resze jobb sorsot keresni jott ide, nem kecsket baszni, es robbantgatni
ennek ellenere befogadni mindegyiket nem megoldas, hosszu tavon veszelyes is, lasd franciao. keptelenek asszimilalodni ikszedik generacio utan is
ha ketto kozul kene valasztani, en inkabb azt mondanam jojjenek, hogy mit csinalnek veluk az jo kerdes

szerintem kerjunk problemara valami gyogyito szamsort holyop zsuzsannatol.
Member
Posts: 31,242
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 7 2015 02:00am
Infokommunikációs technológia órán a tanar egyfolytaba arrol beszel h meg a migransoknak is van mobilja xd
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 7 2015 02:25am
Quote (anyd @ Sep 7 2015 08:00am)
Infokommunikációs technológia órán a tanar egyfolytaba arrol beszel h meg a migransoknak is van mobilja xd

de emberileg nem érnek semmit ha nem iphone
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 7 2015 03:02am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 8 2015 11:22am
JobbikTV Operator/10



Ez megint csak arra lesz jo, hogy a ballib media tolhassa az irrelevans faszsagait, + focimek jonnek, hogy az elesloszerrel kapcsolatos jogszabaly bevezetesevel 100%-ban minden katona rampagere fog hajtanni ofc.

This post was edited by Baleee on Sep 8 2015 11:25am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 8 2015 11:32am
Quote (Baleee @ 8 Sep 2015 18:22)
JobbikTV Operator/10

https://31.media.tumblr.com/489f9cda67bbca8c0fde6a416f8177cd/tumblr_nudbaj4krD1qzblzpo1_400.gif

Ez megint csak arra lesz jo, hogy a ballib media tolhassa az irrelevans faszsagait, + focimek jonnek, hogy az elesloszerrel kapcsolatos jogszabaly bevezetesevel 100%-ban minden katona rampagere fog hajtanni ofc.


mondjuk pont egy kislany felrugni
nc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1464748495098Next
Add Reply New Topic New Poll