d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev146474849504765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 8 2015 09:10am
Quote (RRC @ Jun 8 2015 04:06pm)
jégkocka fagyiban? :wacko:


ayy, fagyaszto roviden
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 8 2015 09:10am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 8 2015 09:20am
Quote (Taszilo.^ @ Jun 8 2015 05:10pm)
ayy, fagyaszto roviden


najsz

amugy mekkora jégkocka
milyen hideg fagyasztó
fél óra - 2 óra
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 8 2015 09:22am
Quote (cowding @ Jun 8 2015 04:20pm)
najsz

amugy mekkora jégkocka
milyen hideg fagyasztó
fél óra - 2 óra


olyan megkozelitoleg jegkocka meretu, se nem kicsi, se nem nagyon nagy, olyan pont jo, egy viszkispoharba 3-at raknek belole
a fagyaszto meg eleg hideg, mert megfagy benne a viz, tovabbi infom sajnos nincs rola
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 8 2015 09:25am
Quote (Taszilo.^ @ Jun 8 2015 04:22pm)
olyan megkozelitoleg jegkocka meretu, se nem kicsi, se nem nagyon nagy, olyan pont jo, egy viszkispoharba 3-at raknek belole
a fagyaszto meg eleg hideg, mert megfagy benne a viz, tovabbi infom sajnos nincs rola


lol megneztem a hutot es kiirja, olyan, mint egy tv :O
-19 fok, az jo hideg
megneztem a jekkockakat is, a tetejuk mar befagyott, de meg lehet rajuk leket furni, szal meg nem jo :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 8 2015 09:25am
Quote (Taszilo.^ @ 8 Jun 2015 17:25)
lol megneztem a hutot es kiirja, olyan, mint egy tv :O
-19 fok, az jo hideg
megneztem a jekkockakat is, a tetejuk mar befagyott, de meg lehet rajuk leket furni, szal meg nem jo :(


legközelebb rakd be az audiba
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 8 2015 09:26am
Quote (Taszilo.^ @ 8 Jun 2015 17:22)
olyan megkozelitoleg jegkocka meretu, se nem kicsi, se nem nagyon nagy, olyan pont jo, egy viszkispoharba 3-at raknek belole
a fagyaszto meg eleg hideg, mert megfagy benne a viz, tovabbi infom sajnos nincs rola


kéne vegyek whiskyt
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 8 2015 09:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 8 2015 04:26pm)
kéne vegyek whiskyt


csak meg nem vagy 18 XD!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 8 2015 09:51am
Quote (Taszilo.^ @ 8 Jun 2015 17:48)
csak meg nem vagy 18 XD!


ok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 8 2015 09:51am
Quote (Taszilo.^ @ 8 Jun 2015 17:48)
csak meg nem vagy 18 XD!


taszilotard
Go Back To Magyar Topic List
Prev146474849504765Next
Add Reply New Topic New Poll