Quote (Taszilo.^ @ Jun 8 2015 04:22pm)
olyan megkozelitoleg jegkocka meretu, se nem kicsi, se nem nagyon nagy, olyan pont jo, egy viszkispoharba 3-at raknek belole
a fagyaszto meg eleg hideg, mert megfagy benne a viz, tovabbi infom sajnos nincs rola
lol megneztem a hutot es kiirja, olyan, mint egy tv

-19 fok, az jo hideg
megneztem a jekkockakat is, a tetejuk mar befagyott, de meg lehet rajuk leket furni, szal meg nem jo
