Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 08:30)
mondjuk amikor csönd lett, meg le tudtam ülni a buszon én is eléggé kész lettem a fülledt levegőtől
kinyitom az ablakot csak az nem tűnt fel hogy mellettem ült egy csaj megfázva: ilyen szenvedős hangon nyakig felöltözve sállal meg minden megszólal.. "ha nem gond, becsuknád?" :DD
ez kb olyan lehetett mint amikor visszamentünk a többiekért és odaszóltam a random csoportnak teljes magabiztossággal
hú geci, azon visítottam a röhögéstől.
igy mennenk el blazolni tevetava anarkin meg en, a tobbiek ottmaradtak mer h nem kell elmenni, mondom varjuk meg oket/menjunk vissza, elindulunk vissza, majd anarkin odamegy egy FULL idegen tarsasaghoz, hogy ti mit csinaltok itt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD