d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1464748495079Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 01:30am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 07:42)
Metroaluljaroba telehanytam a kukat
Gg


Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 08:25)
rohogok


mondjuk amikor csönd lett, meg le tudtam ülni a buszon én is eléggé kész lettem a fülledt levegőtől
kinyitom az ablakot csak az nem tűnt fel hogy mellettem ült egy csaj megfázva: ilyen szenvedős hangon nyakig felöltözve sállal meg minden megszólal.. "ha nem gond, becsuknád?" :DD

ez kb olyan lehetett mint amikor visszamentünk a többiekért és odaszóltam a random csoportnak teljes magabiztossággal
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:31am
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 08:30)
mondjuk amikor csönd lett, meg le tudtam ülni a buszon én is eléggé kész lettem a fülledt levegőtől
kinyitom az ablakot csak az nem tűnt fel hogy mellettem ült egy csaj megfázva: ilyen szenvedős hangon nyakig felöltözve sállal meg minden megszólal.. "ha nem gond, becsuknád?" :DD

ez kb olyan lehetett mint amikor visszamentünk a többiekért és odaszóltam a random csoportnak teljes magabiztossággal


Jaaaa hogy uuugy.

Nem ertettem mi volt az a random csoport dolog.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 01:31am
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 08:30)
mondjuk amikor csönd lett, meg le tudtam ülni a buszon én is eléggé kész lettem a fülledt levegőtől
kinyitom az ablakot csak az nem tűnt fel hogy mellettem ült egy csaj megfázva: ilyen szenvedős hangon nyakig felöltözve sállal meg minden megszólal.. "ha nem gond, becsuknád?" :DD

ez kb olyan lehetett mint amikor visszamentünk a többiekért és odaszóltam a random csoportnak teljes magabiztossággal


hú geci, azon visítottam a röhögéstől.

igy mennenk el blazolni tevetava anarkin meg en, a tobbiek ottmaradtak mer h nem kell elmenni, mondom varjuk meg oket/menjunk vissza, elindulunk vissza, majd anarkin odamegy egy FULL idegen tarsasaghoz, hogy ti mit csinaltok itt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 01:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 08:31)
hú geci, azon visítottam a röhögéstől.

igy mennenk el blazolni tevetava anarkin meg en, a tobbiek ottmaradtak mer h nem kell elmenni, mondom varjuk meg oket/menjunk vissza, elindulunk vissza, majd anarkin odamegy egy FULL idegen tarsasaghoz, hogy ti mit csinaltok itt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


vagy mire vartok itt, nem emlekszem mar pontosan, aztan igy meglepodott arcal, lol oke, es tovabball.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 01:42am
a kepeket latva tok szivesen ott lettem volna ;( amugy mettol meddig voltatok?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 01:45am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 08:42)
a kepeket latva tok szivesen ott lettem volna ;( amugy mettol meddig voltatok?


háromnegyed hattól kb éjfélig
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:46am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 08:42)
a kepeket latva tok szivesen ott lettem volna ;( amugy mettol meddig voltatok?


Jol hallom? Hazibuli Fejnel !?!?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 01:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 08:33)
vagy mire vartok itt, nem emlekszem mar pontosan, aztan igy meglepodott arcal, lol oke, es tovabball.


nem is tudom hogy ki lepődött meg jobban, ők vagy én :D

Quote (Fej @ 24 Sep 2014 08:42)
a kepeket latva tok szivesen ott lettem volna ;( amugy mettol meddig voltatok?


18:00 23:30

de jara mess tacsi még mindig 420 szerintem valamelyiküknél, mert ők továbbmentek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 01:49am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 08:46)
Jol hallom? Hazibuli Fejnel !?!?


beszeltuk levivel, de nalunk vmi partynak csak januar utan lenne realitasa, te meddig vagy meg itthon?

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:50am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 08:49)
beszeltuk levivel, de nalunk vmi partynak csak januar utan lenne realitasa, te meddig vagy meg itthon?


Junius kozepeig bro. Nincsenek excusok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1464748495079Next
Add Reply New Topic New Poll