Quote (RRC @ Jun 4 2012 09:59pm)
akkor mi a faszomnak írsz be a topikba?
amúgy most kezdem el nézni az utolsó részt
Én meg most néztem meg. A daeneryses résztől többet vártam volna, pedig jól indult, azért a végén meg kibaszottul felnevettem mikor szegény Samra ránéz a más, bár nem értem miért alakították át így kíváncsian várom mi lesz belőle, de volt 1 kis Khal Drogo is benne szóval overall jó befejezés volt.
This post was edited by championmath on Jun 4 2012 02:17pm