d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14647484950214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jun 4 2012 09:53am
Quote (tevetava @ Jun 4 2012 04:49pm)
nem, gyere, hallgassunk együtt egy kis lmfao-t


benne vagyok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 4 2012 01:59pm
Quote (Blooodka666 @ 4 Jun 2012 17:48)
az gáz ha nem tudom mi az a game of thrones?


akkor mi a faszomnak írsz be a topikba?

amúgy most kezdem el nézni az utolsó részt
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 4 2012 02:17pm
Quote (RRC @ Jun 4 2012 09:59pm)
akkor mi a faszomnak írsz be a topikba?

amúgy most kezdem el nézni az utolsó részt


Én meg most néztem meg. A daeneryses résztől többet vártam volna, pedig jól indult, azért a végén meg kibaszottul felnevettem mikor szegény Samra ránéz a más, bár nem értem miért alakították át így kíváncsian várom mi lesz belőle, de volt 1 kis Khal Drogo is benne szóval overall jó befejezés volt.

This post was edited by championmath on Jun 4 2012 02:17pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 4 2012 02:18pm
Quote (championmath @ 4 Jun 2012 22:17)
Én meg most néztem meg. A daeneryses résztől többet vártam volna, pedig jól indult, azért a végén meg kibaszottul felnevettem mikor szegény Samra ránéz a más, bár nem értem miért alakították át így kíváncsian várom mi lesz belőle, de volt 1 kis Khal Drogo is benne szóval overall jó befejezés volt.


hogyhogy van neted?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 4 2012 02:20pm
Quote (championmath @ 4 Jun 2012 22:17)
Én meg most néztem meg. A daeneryses résztől többet vártam volna, pedig jól indult, azért a végén meg kibaszottul felnevettem mikor szegény Samra ránéz a más, bár nem értem miért alakították át így kíváncsian várom mi lesz belőle, de volt 1 kis Khal Drogo is benne szóval overall jó befejezés volt.


:DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 02:21pm
Quote (bajcli @ 4 Jun 2012 22:20)
:DDDDDDDDDDDD


Kb ez a reakcióm volt nekem is.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 4 2012 02:22pm
Quote (bajcli @ Jun 4 2012 10:20pm)
:DDDDDDDDDDDD


nem értem mi a vicces magyarra így fordították

Quote (RRC @ Jun 4 2012 10:18pm)
hogyhogy van neted?


miért ne lenne?

This post was edited by championmath on Jun 4 2012 02:23pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 02:23pm
Quote (championmath @ 4 Jun 2012 22:22)
nem értem mi a vicces


kiralyvar
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 02:24pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jun 2012 22:23)
kiralyvar


Deres
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 4 2012 02:24pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jun 2012 22:23)
kiralyvar


deres

le fu-

This post was edited by bajcli on Jun 4 2012 02:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950214Next
Add Reply New Topic New Poll