d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14647484950198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 18 2012 04:08am
Egyedül SAO threadek fognak szarok maradni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 04:12am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jul 2012 12:08)
Egyedül SAO threadek fognak szarok maradni


Hát az ilyen GC szintű, szóval nem lep meg.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 04:39am
DEM LYRICS ;_;
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 18 2012 05:16am
Quote (Rawen @ Jul 18 2012 11:39am)
DEM LYRICS ;_;
http://www.youtube.com/watch?v=yAXEMvIHtT0


Nem is tudtam hogy az all ages verzionak mas az openingje
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 05:18am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Jul 2012 13:16)
Nem is tudtam hogy az all ages verzionak mas az openingje


Senkit nem érdekel az all ages verzió :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 03:31am
Na Dennou Coil dropped, rászántam magam végre, cyberpunk setting>all de annyira idegesítőek a karakterek, hogy már semmi kedvem nézni. Pedig elvileg high-tier de ezt nem bírom.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 21 2012 03:38am
Quote (Rawen @ 21 Jul 2012 11:31)
Na Dennou Coil dropped, rászántam magam végre, cyberpunk setting>all de annyira idegesítőek a karakterek, hogy már semmi kedvem nézni. Pedig elvileg high-tier de ezt nem bírom.


pedig pont a vegere lesz erdekes
elejen amugy en is majdnem abbahagytam
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 03:43am
Quote (InfamousMythos @ 21 Jul 2012 11:38)
pedig pont a vegere lesz erdekes
elejen amugy en is majdnem abbahagytam


9. résznél járok asszem már lassan több mint egy hete mert nincs kedvem tovább nézni. Az elején úgy voltam vele, hogy majd biztos jobb lesz de ez a 10-12 éves korosztály tönkreteszi a dolgot.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 21 2012 03:46am
Quote (Rawen @ 21 Jul 2012 11:43)
9. résznél járok asszem már lassan több mint egy hete mert nincs kedvem tovább nézni. Az elején úgy voltam vele, hogy majd biztos jobb lesz de ez a 10-12 éves korosztály tönkreteszi a dolgot.


mondjuk ebben igazad van
16+ sokkal jobban illett volna a storyhoz
nekem azert tetszett bar nem egy GitS :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 03:50am
Quote (InfamousMythos @ 21 Jul 2012 11:46)
mondjuk ebben igazad van
16+ sokkal jobban illett volna a storyhoz
nekem azert tetszett bar nem egy GitS :D


Jó hát nem nagyon lesz mostanában GitS vagy Lain. Illetve ha már cyberpunk és új akkor a Mardock Scramble azért eléggé bejövős volt de ez meg többrészes movie és augusztusban jön ki a 2. rész szóval nem valami sok.

/e ja nem augusztus hanem júli 25

This post was edited by Rawen on Jul 21 2012 03:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950198Next
Add Reply New Topic New Poll