d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1464748495064Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:57pm
Quote (A122 @ 14 Nov 2011 21:55)
én mindenap délután megkurom a feleségem...zurán leszop a szájára élvezek imádja is lenyeli


te is csak a +1-re hajtasz mi?gondolkozz már el magadon
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:57pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:57pm)
mit jelent az hogy sajlani te segghülye gyökér


grammarhuszár

Quote (Rawen @ Nov 14 2011 09:57pm)
te is csak a +1-re hajtasz mi?gondolkozz már el magadon


te meg menj már a faszomba

This post was edited by N4aBz on Nov 14 2011 02:58pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 14 2011 02:58pm
hozok csokit
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:58pm
Quote (josheide @ Nov 14 2011 08:55pm)
Az érzés kölcsönös.


mar nincs itt a beniked hogy bevedjetek egymast,
te meg fogd mar magad azt takarodj mar a jo edes kurva anyadba innen kifele, es pofazzal mashol,
mi a faszomnak vagy te itt ha az erzes kolcsonos?
nincs jobb dolgod te idiota?
faszt vered itt a nyaladat, kis kocsog...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:59pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:58pm)
mar nincs itt a beniked hogy bevedjetek egymast,
te meg fogd mar magad azt takarodj mar a jo edes kurva anyadba innen kifele, es pofazzal mashol,
mi a faszomnak vagy te itt ha az erzes kolcsonos?
nincs jobb dolgod te idiota?
faszt vered itt a nyaladat, kis kocsog...


ezaz, mehet a buli srácok.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 14 2011 02:59pm
Aztafaszom. Vki printscreenelje le az összes oldalt pls, fizetek is érte ha kell.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:59pm
Quote (N4aBz @ Nov 14 2011 08:57pm)
grammarhuszár



te meg menj már a faszomba


elmondanad nekem hogy miert menjen a faszba?
igaza van...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 02:59pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 09:57pm)
te is csak a +1-re hajtasz mi?gondolkozz már el magadon


a te anyád
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:00pm
Quote (A122 @ 14 Nov 2011 21:59)
a te anyád


reportad kocso
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:01pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:59pm)
elmondanad nekem hogy miert menjen a faszba?
igaza van...


Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:58pm)
mar nincs itt a beniked hogy bevedjetek egymast,
te meg fogd mar magad azt takarodj mar a jo edes kurva anyadba innen kifele, es pofazzal mashol,
mi a faszomnak vagy te itt ha az erzes kolcsonos?
nincs jobb dolgod te idiota?
faszt vered itt a nyaladat, kis kocsog...


agyhalott vagy geci.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1464748495064Next
Closed New Topic New Poll