d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev14647484950129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 02:32pm
Quote (jarabekg @ 18 May 2011 22:31)
nem mint ha olyan keményen erőlködnél


legalább a helyesírásom jó :P
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 21:31)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt


inkább az ér felvágás volt a gond
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ May 18 2011 09:31pm)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt


adjad alá a lovat mééég, hátha fel is robbanik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 02:33pm
Quote (Christine21 @ 18 May 2011 22:32)
de árt, mert sokat stresszelsz miatta, ha mindig jó/jobb akarsz lenni


törekedni valamire és a mánia nem szinonima.
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold: 0.50
May 18 2011 02:33pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:31)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.

eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval





respekt



neki persze nem szóltok be ... uuuuu-.-'
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2011 02:34pm
Quote (Inakwo @ May 18 2011 09:32pm)
inkább az ér felvágás volt a gond


Quote (jarabekg @ May 18 2011 09:32pm)
adjad alá a lovat mééég, hátha fel is robbanik


érfelvágás is volt? le vagyok maradva
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 02:34pm
Quote (Robika @ May 18 2011 10:33pm)
neki persze nem szóltok be ... uuuuu-.-'


azt még panaszkodsz is?
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold: 0.50
May 18 2011 02:34pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:34)
érfelvágás is volt? le vagyok maradva


dehogy volt csak a helyesírásommal szórakoznak a tökéletesek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 02:35pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:34)
érfelvágás is volt? le vagyok maradva


a húszból 13 oldal erről szól, de nem baj. ~7. oldalon kezdődik (25 post / page)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 02:35pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:34)
érfelvágás is volt? le vagyok maradva


azzal került kórházba, elvileg onnan írt ma, olvasd el a topicot, megéri
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950129Next
Closed New Topic New Poll