☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
46
47
48
49
50
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19284
Replies: 1284
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#471
May 18 2011 02:32pm
Quote (jarabekg @ 18 May 2011 22:31)
nem mint ha olyan keményen erőlködnél
legalább a helyesírásom jó
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#472
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 21:31)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.
eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval
respekt
inkább az ér felvágás volt a gond
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#473
May 18 2011 02:32pm
Quote (anyd @ May 18 2011 09:31pm)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.
eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval
respekt
adjad alá a lovat mééég, hátha fel is robbanik
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#474
May 18 2011 02:33pm
Quote (Christine21 @ 18 May 2011 22:32)
de árt, mert sokat stresszelsz miatta, ha mindig jó/jobb akarsz lenni
törekedni valamire és a mánia nem szinonima.
Robika
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold
:
0.50
#475
May 18 2011 02:33pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:31)
nem akarok kimaradni a topicból. csak így tovább, 20 évet vártál rá hogy badass életed legyen.
eddig már a csókot is bűnnek érezted, mostmeg megcsaltál egy lányt utánna meg korházba juttattad magad nyugató+alkohol kombóval
respekt
neki persze nem szóltok be ... uuuuu-.-'
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#476
May 18 2011 02:34pm
Quote (Inakwo @ May 18 2011 09:32pm)
inkább az ér felvágás volt a gond
Quote (jarabekg @ May 18 2011 09:32pm)
adjad alá a lovat mééég, hátha fel is robbanik
érfelvágás is volt? le vagyok maradva
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#477
May 18 2011 02:34pm
Quote (Robika @ May 18 2011 10:33pm)
neki persze nem szóltok be ... uuuuu-.-'
azt még panaszkodsz is?
Robika
Member
Posts: 707
Joined: May 30 2009
Gold
:
0.50
#478
May 18 2011 02:34pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:34)
érfelvágás is volt? le vagyok maradva
dehogy volt csak a helyesírásommal szórakoznak a tökéletesek
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#479
May 18 2011 02:35pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:34)
érfelvágás is volt? le vagyok maradva
a húszból 13 oldal erről szól, de nem baj. ~7. oldalon kezdődik (25 post / page)
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#480
May 18 2011 02:35pm
Quote (anyd @ 18 May 2011 22:34)
érfelvágás is volt? le vagyok maradva
azzal került kórházba, elvileg onnan írt ma, olvasd el a topicot, megéri
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
46
47
48
49
50
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact