d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14647484950118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Feb 4 2011 08:48am
Quote (ecneB @ 4 Feb 2011 16:47)
Táblázatból én is ugyanezt olvastam ki, s gémben is csak 3-t jelez a hősnél, de jobb klikknél pedig kiírja a pontos értéket.


igen ezért mondom mitn a capped rez, 3 ig megy de a csökkentésnél számit az mennyivel vagy 3 fölött
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 09:22am
Quote (Ateec @ 4 Feb 2011 16:48)
igen ezért mondom mitn a capped rez, 3 ig megy de a csökkentésnél számit az mennyivel vagy  3 fölött


De kapásból, ha ugye Luckod van Meg Leadershiped, akkor nem is tud csökkenni asszem.. Mert azok Mindig biztosítják... Vagy is nekem úgy tűnt..
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 09:28am
Quote (Baleee @ 4 Feb 2011 17:22)
De kapásból, ha ugye Luckod van Meg Leadershiped, akkor nem is tud csökkenni asszem.. Mert azok Mindig biztosítják... Vagy is nekem úgy tűnt..


Mindkettőre van szpell, ami csökkenti, ezenkívül még kripta, etc. ha kevered a csapatot akkor is csökken a morál, ha undead van akkor is. ^^
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Feb 4 2011 09:29am
Quote (Baleee @ 4 Feb 2011 17:22)
De kapásból, ha ugye Luckod van Meg Leadershiped, akkor nem is tud csökkenni asszem.. Mert azok Mindig biztosítják... Vagy is nekem úgy tűnt..


nem.
pl van oylan nem is tudom mi a neve, amibe ha belemész ad egy tárgyat majd -2 moral a következő csatáig
másik példa lehet a sorrow...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 4 2011 09:38am
Quote (Ateec @ 4 Feb 2011 15:36)
ez a legerősebb vár kérdés sztem sajnos kissé egyértelmű:

Castle

brutális lányek minden poszton, talán kicsivel balanszosabb lett, hogy az anygalt bedrágították 3 gemmel....
varázslatok terén is erős illetve brutális hősök , köztük a kedvncem Sir Mullich...


Hmmhmmmm, sztem nekro így is jobb. A vámpírlord odabasz, hulla animálással kiírthatatlan (eleve, hulla animálás a kedvenc spellem már). Black knight is kikúrtjó, duplaütés és curse... Finom. Alap lények közül tower mellett a csonti a legjobb imo. .További előny, hogy sebzésük tág határok között mozog. Így az áldással, ami max damot adja be, brutálisan meg lehet erősíteni az egységeket (ez még a towernél is nagy előny, ráadásul az méginkább ranged alapú, méginkább kijön a pozitívuma). További előny, hogy sárkányokból, és hidrából csinálható csontsárkány, ami ugyan nem a legerősebb lény, de így többszörösét összeszedhetjük más várakból, + REANIMATE DEAD!!!!!44
Összességében, a necrót találom a legkombósabb, legérdekesebb várnak, utána a tower, minden egyéb ezután (fortresst, elementált utálom egyedül).
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Feb 4 2011 09:49am
Quote (Oberon_os @ 4 Feb 2011 17:38)
Hmmhmmmm, sztem nekro így is jobb. A vámpírlord odabasz, hulla animálással kiírthatatlan (eleve, hulla animálás a kedvenc spellem már). Black knight is kikúrtjó, duplaütés és curse... Finom. Alap lények közül tower mellett a csonti a legjobb imo. .További előny, hogy sebzésük tág határok között mozog. Így az áldással, ami max damot adja be, brutálisan meg lehet erősíteni az egységeket (ez még a towernél is nagy előny, ráadásul az méginkább ranged alapú, méginkább kijön a pozitívuma). További előny, hogy sárkányokból, és hidrából csinálható csontsárkány, ami ugyan nem a legerősebb lény, de így többszörösét összeszedhetjük más várakból, + REANIMATE DEAD!!!!!44
Összességében, a necrót találom a legkombósabb, legérdekesebb várnak, utána a tower, minden egyéb ezután (fortresst, elementált utálom egyedül).


necro nem rossz de sztem az alacsony life miatt nem a legjobbak.... a csontsárkány csapnivalóan rossz.... a dread knight jó de a dubpla dam ritkán jön be. a csonti nem rossz bár egy slow és vége... egy lövös léyne van ami jó... vámpír aláírom hogy szuper, talán a legjobb, bár leech nelkul az is hasznaéhataaln. zombi és wright használhatatlan....
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 4 2011 10:48am
Quote (Ateec @ Feb 4 2011 04:49pm)
necro nem rossz de sztem az alacsony life miatt nem a legjobbak.... a csontsárkány csapnivalóan rossz.... a dread knight jó de a dubpla dam ritkán jön be. a csonti nem rossz bár egy slow és vége... egy lövös léyne van ami jó... vámpír aláírom hogy szuper, talán a legjobb, bár leech nelkul az is hasznaéhataaln. zombi és wright használhatatlan....


hát a vámpír se olyan jó..igazából h4be gozu a vámpír :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2011 10:50am
Quote (Ateec @ Feb 4 2011 04:49pm)
necro nem rossz de sztem az alacsony life miatt nem a legjobbak.... a csontsárkány csapnivalóan rossz.... a dread knight jó de a dubpla dam ritkán jön be. a csonti nem rossz bár egy slow és vége... egy lövös léyne van ami jó... vámpír aláírom hogy szuper, talán a legjobb, bár leech nelkul az is hasznaéhataaln. zombi és wright használhatatlan....


swamp vár se rossz, csak ott nincs lövőegység.

gorgon meg a wywern simán el tud dönteni egy csatát.

basilisk meg pertify.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 11:03am
Jöhet a harmadik pálya :) Apropó, volt egy rész a mapon, ahol le lehetett győzni egy 7x10 000 Ogre Magit, nekem nem volt expert fire, sz'al csak egyesével tudtam őket berserkelni, de simán szétütöttem őket. Ezek után ért a hideg zuhany, annyi szintet léptem + statot kaptam, hogy az attackom és a knowledge-m 0 lett xdddd Ez gondolom vmi bug, muszáj volt loadolnom. ^^
154 millió golddal zártam a mapot xd







This post was edited by ecneB on Feb 4 2011 11:11am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2011 11:05am
Quote (ecneB @ Feb 4 2011 06:03pm)
Jöhet a harmadik pálya :) Apropó, volt egy rész a mapon, ahol le lehetett győzni egy 7x10 000 Ogre Magit, nekem nem volt expert fire, sz'al csak egyesével tudtam őket berserkelni, de simán szétütöttem őket. Ezek után ért a hideg zuhany, annyi szintet léptem + statot kaptam, hogy az attackom és a knowledge-m 0 lett xdddd Ez gondolom vmi bug, muszáj volt loadolnom. ^^

http://img268.imageshack.us/img268/2310/20494631.png

http://img98.imageshack.us/img98/1777/90763185.png

http://img27.imageshack.us/img27/8427/65592256.png


ez melyik pálya?

btw nagy győzelem.
mennyi sharpshooter volt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950118Next
Add Reply New Topic New Poll