d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev146474849505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 29 2010 10:10am
Quote (sunnymarcell @ 29 Jul 2010 17:39)
és az miért olyan baj? utoljára a cod6ot vittem végig 6 óra alatt egyhuzamban, úgy hogy nem is tartottam szünetet


Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jul 29 2010 10:11am
kiélvezek egy 40mpes flood controlt és lemegyek a boltba
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 29 2010 10:12am
postolj 'viccesképü' nemfehér videot..
De nehéz lehetett
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 10:13am
Quote (sunnymarcell @ Jul 29 2010 03:39pm)
és az miért olyan baj? utoljára a cod6ot vittem végig 6 óra alatt egyhuzamban, úgy hogy nem is tartottam szünetet


úgy érti háromszor élvezett el...........

This post was edited by Rezs on Jul 29 2010 10:14am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 29 2010 10:14am
Quote (banyek @ 29 Jul 2010 18:12)
postolj 'viccesképü' nemfehér videot..
De nehéz lehetett


bocsi de nem tudok lesullyedni a te ertelmi szinvonaladra sad.gif
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jul 29 2010 10:15am
Quote (Rezs @ Jul 29 2010 05:13pm)
úgy érti hatszor élvezett el...........


jáj jutsz eszembe
te pesti vagy? ^^
és ha igen akkor tegnap utaztál e délután 105ös busszal?


srác kopasz volt, erőszakos szemöldökű, ránézésre is büntetett elő életű volt, fekete ingben volt és zenét hallgatott xd
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 10:15am
Quote (InfamousMythos @ Jul 29 2010 04:14pm)
bocsi de nem tudok lesullyedni a te ertelmi szinvonaladra sad.gif


szoval a szerencselensegnek koszonhetoen lesulyedtem a sotet oldalra
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 10:17am
Quote (szabika @ Jul 29 2010 04:15pm)
jáj jutsz eszembe
te pesti vagy? ^^
és ha igen akkor tegnap utaztál e délután 105ös busszal?


srác kopasz volt, erőszakos szemöldökű, ránézésre is büntetett elő életű volt, fekete ingben volt és zenét hallgatott xd


csak voltam : (
amúgy láthatnál sokszor, de tegnap pl nem utaztam 105ös busszal :D

és nem veszek fel fekete inget utszára!
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jul 29 2010 10:18am
Quote (Rezs @ Jul 29 2010 05:17pm)
csak voltam : (
amúgy láthatnál sokszor, de tegnap pl nem utaztam 105ös busszal :D

és nem veszek fel fekete inget utszára!


msn képed alapján simán rádköszöntem volna, de mivel félórát vártam arra a kurva 105ösre, semmi beszélgethetnékem nem volt, így passzoltam ^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 29 2010 10:18am
Quote (banyek @ Jul 29 2010 05:12pm)
postolj 'viccesképü' nemfehér videot..
De nehéz lehetett


a ruandai mészárlásokról nincs fent youtubeon video :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev146474849505001Next
Closed New Topic New Poll