Quote (szabika @ Jul 29 2010 04:15pm)
jáj jutsz eszembe
te pesti vagy? ^^
és ha igen akkor tegnap utaztál e délután 105ös busszal?
srác kopasz volt, erőszakos szemöldökű, ránézésre is büntetett elő életű volt, fekete ingben volt és zenét hallgatott xd
csak voltam : (
amúgy láthatnál sokszor, de tegnap pl nem utaztam 105ös busszal

és nem veszek fel fekete inget utszára!