Quote (bbaallaaggee @ Jul 13 2010 04:53pm)
nem mert tömbház és a másodikon lakik és nem tudtam bemenni a tömbbe, csak ha felcsöngetem, az meg mégiscsak hülyén vette volna ki magát, ha nyomom a gombot "csókolom, gipsz jakab vagyok szeretnék az ajtaja elé szarni"
amúgy általában ha random becsöngetsz valakihez,és megkéred szépen,hogy engedjen be simán beenged
kivéve ha valami faszfejt fogsz ki,de akkor becsöngetsz máshova