d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14647484950122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 13 2010 09:00am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 13 2010 03:59pm)
no

500 méterre lakik tőlem, kocsiba tette a szaros kis korcsait, és idehozta őket szarni.

nem gáz amúgy letolni a gatyámat és szarni egyet a küszöbén, egyszerűbb, mint odacipelni a szart


és viszel wc papírt is?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 13 2010 09:06am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 13 2010 04:53pm)
nem mert tömbház és a másodikon lakik és nem tudtam bemenni a tömbbe, csak ha felcsöngetem, az meg mégiscsak hülyén vette volna ki magát, ha nyomom a gombot "csókolom, gipsz jakab vagyok szeretnék az ajtaja elé szarni"


amúgy általában ha random becsöngetsz valakihez,és megkéred szépen,hogy engedjen be simán beenged
kivéve ha valami faszfejt fogsz ki,de akkor becsöngetsz máshova
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 13 2010 09:06am
Quote (beni @ 13 Jul 2010 17:00)
és viszel wc papírt is?


muszáj valamivel kitörölni, zsepivel elintézem szerintem.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 13 2010 09:07am
kerestem ma melót, 3 helyen is fail, nameg rohadtmelegvan, de ez már a /care rész
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 13 2010 09:47am
Quote (bbaallaaggee @ 13 Jul 2010 16:59)
no

500 méterre lakik tőlem, kocsiba tette a szaros kis korcsait, és idehozta őket szarni.

nem gáz amúgy letolni a gatyámat és szarni egyet a küszöbén, egyszerűbb, mint odacipelni a szart


de alapból egy zacskóba szarni és kis masniba kötni a szatyor fülét és az ajtaja elé tenni és azt hinné hogy meglepi :DD

This post was edited by ZeNoR on Jul 13 2010 09:47am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2010 04:17pm
voltam ma dolgozni 2től 6ig (algo story: 3x vittem ki a szemetet, 2x rothat máj volt bene), voltam vásárolni a boltban, beszéltem az edzőmmel és valós pokerversenyen neveztem.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 13 2010 04:20pm
Quote (uberpro123 @ 14 Jul 2010 00:17)
voltam ma dolgozni 2től 6ig (algo story: 3x vittem ki a szemetet, 2x rothat máj volt bene), voltam vásárolni a boltban, beszéltem az edzőmmel és valós pokerversenyen neveztem.


ma?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2010 04:21pm
Quote (Sanyika @ Jul 13 2010 10:20pm)
ma?


mindent ma igen. :O
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 13 2010 06:10pm
kinyomtam életem legnagyobb pattanását...
a zacskómon.

fájt.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 13 2010 09:27pm
eb avgyok abszva salviázva, meg tpéve.

Elég csúnya éjszaka volt :wacko: .
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950122Next
Add Reply New Topic New Poll