d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1464748495065Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 09:12am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:09)
mielőtt bárkit kurva anyázol néz zmár amgadra bazdmeg
Eléggé visszavetted miután idekotort a nagyvilág és kb körberöhögött hunsubd, hogy mivna buzie vagy?
attól még az maradsz, aki, menjél vissza duelezni, ott nem lapul le a hajad


nagyon keresem azt a postom ahol kurvaanyázok , sajnos nem találom :s
igen , az kb háromnegyed éve volt , sad story , azota már hajam sincs sajnos :(
thx nem kell gyakorolnom , elég jól megy már :unsure: , a hajam meg alapból egyenes , ne aggodj érte

Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:12)
Ki ebszélt itt rólam?
Én meg tróger nyomorék csúnya geci vagyok, de én legalább felvállalom, nem úgy mint ez a kis buzi, 20 percig mókolja a haját reggel indulás előtt és még le is tagadja
és különben sem szóltam hozzád
de ha már itt tartunk, szeretnék még1x gratulálni az élelmes namechangedhez, rendkívül frappáns lett



látom ismersz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Anamy on May 31 2010 09:14am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:12am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 16:12)
Na, gyerekek, ne térítsétek már el ezt a topicot, [x] predi.


eltéríteni? miről beszélsz? még csak most kezd jó lenni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:13am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:12)
Ki ebszélt itt rólam?
Én meg tróger nyomorék csúnya geci vagyok, de én legalább felvállalom, nem úgy mint ez a kis buzi, 20 percig mókolja a haját reggel indulás előtt és még le is tagadja
és különben sem szóltam hozzád
de ha már itt tartunk, szeretnék még1x gratulálni az élelmes namechangedhez, rendkívül frappáns lett


Mi a faszt érdekel téged ki hogy öltözködik / viseli a haját / milyen a stílusa? Nem tetszik ne nézz oda, kkthxbai. Ugyanez vonatkozik namechangere, hidd el nem azért csinálják hogy neked tessen.
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:13am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:12pm)
eltéríteni? miről beszélsz?  még csak most kezd jó lenni.


Nerz neked meg mondtam már h kurva apád?
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:12pm)
nagyon keresem azt a postom ahol kurvaanyázok , sajnos nem találom :s
igen , az kb háromnegyed éve volt , sad story , azota már hajam sincs sajnos :(
thx nem kell gyakorolnom , elég jól megy már :unsure: , a hajam meg alapból egyenes , ne aggodj érte


olts vissza, mert leül a topik



Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 03:13pm)
Mi a faszt érdekel téged ki hogy öltözködik / viseli a haját / milyen a stílusa? Nem tetszik ne nézz oda, kkthxbai. Ugyanez vonatkozik namechangere, hidd el nem azért csinálják hogy neked tessen.

és az ki a gecit érdekel h ki hol hívott szavazókat ha 22vel predi nyert és még verseny sincs?


This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:14am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:14am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:13)
Nerz neked meg mondtam már h kurva apád?

olts vissza, mert leül a topik


NEKED TE SZEMÉTLÁDA.
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:14am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:14pm)
NEKED TE SZEMÉTLÁDA.


inkább álj mellém, mert 1vsok lesz, és kaját is kell csinálnom a falmefest közbe
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:15am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:13)
és az ki a gecit érdekel h ki hol hívott szavazókat ha 22vel predi nyert és még verseny sincs?


Engem tuti nem. :'D

Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:14)
inkább álj mellém, mert 1vsok lesz, és kaját is kell csinálnom a falmefest közbe


Nekem meg töriznem kell .'(
/e: kéne

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 31 2010 09:15am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 31 2010 09:15am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:14pm)
NEKED TE SZEMÉTLÁDA.


lol Tomi ne erölködj téged senki nem fog elküldeni
TE ROTHAT KANIZSAI CSICSKAGYEREK
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:15am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:57pm)
akkor azokat a hunsubos emberkéket megkérjük , hogy szavazzanak újra , cicabaal meg nn ide



te is nyitottál topicot , ahol sírtál a szavazatért , nem ?


ezen felnevettem :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2010 09:16am
Úgy érzékeltem, hogy valaki itt nagyon sír.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1464748495065Next
Add Reply New Topic New Poll