Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:09)
mielőtt bárkit kurva anyázol néz zmár amgadra bazdmeg
Eléggé visszavetted miután idekotort a nagyvilág és kb körberöhögött hunsubd, hogy mivna buzie vagy?
attól még az maradsz, aki, menjél vissza duelezni, ott nem lapul le a hajad
nagyon keresem azt a postom ahol kurvaanyázok , sajnos nem találom :s
igen , az kb háromnegyed éve volt , sad story , azota már hajam sincs sajnos

thx nem kell gyakorolnom , elég jól megy már

, a hajam meg alapból egyenes , ne aggodj érte
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:12)
Ki ebszélt itt rólam?
Én meg tróger nyomorék csúnya geci vagyok, de én legalább felvállalom, nem úgy mint ez a kis buzi, 20 percig mókolja a haját reggel indulás előtt és még le is tagadja
és különben sem szóltam hozzád
de ha már itt tartunk, szeretnék még1x gratulálni az élelmes namechangedhez, rendkívül frappáns lett
látom ismersz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
This post was edited by Anamy on May 31 2010 09:14am