Quote (JS_Bach @ May 16 2010 09:04pm)
beszálhatok én is... nem tvtztem vagy 1 hónapja

én sem, azért kéne már

Quote (JS_Bach @ May 16 2010 09:07pm)
hm, mégsem tok mert le kell töltenem egy 700megás valamit :s
de valamikor játszhatnánk
:/
iso + 1
eu sc nl ofc