d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1464748495055Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 26 2010 10:52am
felraktam a quake livet. megcsináltam maxra a szintbesorolót, lenyomtam crash-t.

játszottam 3 játékot. abból 1szer nyertem, meg kaptam egy rahedli awardot.

http://www.quakelive.com/#profile/awards/CyberPunk666

itt a profilom, addoljatok barátnak, vagy mondjátok az accotokat.

van aki aktivan gamel vele?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 26 2010 10:55am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 26 2010 05:52pm)
felraktam a quake livet. megcsináltam maxra a szintbesorolót, lenyomtam crash-t.

játszottam 3 játékot. abból 1szer nyertem, meg kaptam egy rahedli awardot.

http://www.quakelive.com/#profile/awards/CyberPunk666

itt a profilom, addoljatok barátnak, vagy mondjátok az accotokat.

van aki aktivan gamel vele?


már nem pedig tracked topik :D

mióta egerem meghalt azóta valahogy tapipaddal nem az igazi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 26 2010 10:58am
válogatós f@sznak kutyában a helye.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 26 2010 10:59am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 26 2010 05:58pm)
válogatós f@sznak kutyában a helye.


apád :D

amugy lackettot kerdezd, meg sutirablo szokott jarni meg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 26 2010 11:03am
ez mi?

Code
Kill two enemy flag carriers moments before their cap in 1 game.

Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 26 2010 11:09am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 26 2010 06:03pm)
ez mi?

Code
Kill two enemy flag carriers moments before their cap in 1 game.


Két flaghordót megöltél mielőtt hazaértek volna.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 26 2010 11:34am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 26 2010 06:03pm)
ez mi?

CodeKill two enemy flag carriers moments before their cap in 1 game.


http://www.youtube.com/watch?v=RhmhEpd97Lw

két ilyen kill

mielött bevinné a zaszlot azelott par pillanattal kell megölni a carriert kétszer

Quote (szabika @ Aug 26 2010 05:59pm)
apád :D

amugy lackettot kerdezd, meg sutirablo szokott jarni meg


nagyon ritkan jatszom mostanaban, akkor is ffa vagy duel
rer5 az accom
sutirablonak meg sutirablo

This post was edited by lacketto on Aug 26 2010 11:37am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 27 2010 04:36am
sztetek elindul a mobilomon? Mondjuk 3d opengl nelkul nemhiszem. A vason mondjuk egy quake 2 futna siman. Ovistoreban nincs semmi jo jatek.
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Aug 30 2010 08:00am
ez az uj freeze tag nekem bejön :thumbsup: épp jókor mert kezdtem unni.
azt tudja vki h a játékosoknál mi ez a zöld aura? nem item arra már rájöttem..
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Aug 31 2010 05:26am
Szasztok én is quake liveozok munkahelyemen xD otthon is szeretnék de nem megy win7 ultimate van 32bit most raktam újra a gépet (laptop) formáztam meg minden és az a helyzet h letöltöm a qlive instalt felrakja és nem indul el az update nálam csak megjelenik a csík de semmi % h hol tart
mellesleg rákerestem a quake live mappájára és az egész gépen sehol se találja szerintetek mi lehet a gond ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1464748495055Next
Add Reply New Topic New Poll