Quote (ZeNoR @ 7 Apr 2010 14:45)
hát kurvára nem .. Henry egyedül ebbe az évi kiirásba nem remekel annyira és miért ? mert egy kb a 30 spanyol bajnokiból részt vett 10-en... Henry még mindig sokkal jobb mint Ribery.. 5 éve ? xD ez viccnek is rossz.. Henry a 2008/2009 25 gólt rúgott Riberyé meg ehez képest semmi nem volt... Etc Henry nemtud összejátszani Ibrahimovichal ..Touré ,Valdes meg nem elfér bele pont hogy bele illik.
mondjuk Henry center, Ribéry meg középpályás, úgyhogy ennyi erővel Puyol is egy rakás szar, mer Henry sokkal több gólt rúgott!
amúgy Ribéry szerintemis sokkal jobb, Henry meg szar, és elképzelni nem tudom, hol rúgott tavaly 25 gólt...
(bár ilyen MINDENFÉLE meccsen együttvéve + barátságos délutáni focizgatások a haverokkal, stb, úgy lehet)