d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev14647484950382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 03:49am
Quote (Taszilo.^ @ 7 Apr 2010 10:41)
ez egy tökéletes csapat
lehet betenni melléjük 9 pompomlányt oszt go bl döntő


azért lenne hova igazolni bele

van benne egy két olyan töltelék játékos aki a maga posztján nem a legjobb btw ha van egy ilyen játékos mint messi ugy is eldönt minden meccset

de had ne mondjam hogy Maxwell Keit vagy Toure vagy Marquez vagy Henry vagy épp Valdes nem épp világkalsszis de egy ilyen csapat elbirja őket
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 05:42am
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 10:49am)
azért lenne hova igazolni bele

van benne egy két olyan töltelék játékos aki a maga posztján nem a legjobb btw ha van egy ilyen játékos mint messi ugy is eldönt minden meccset

de had ne mondjam hogy Maxwell Keit vagy Toure vagy Marquez vagy Henry vagy épp Valdes nem épp világkalsszis de egy ilyen csapat elbirja őket


???????????????????????????

nem világklasszis?????????????????
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 05:58am
Quote (Vharimatras @ 7 Apr 2010 12:42)
???????????????????????????

nem világklasszis?????????????????


jelenleg nem

az volt 5 éve kb, de Ribery klasszisal jobb most mint Henry :c pedig kedveltem a franciát
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 7 2010 06:45am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 12:58)
jelenleg nem

az volt 5 éve kb, de Ribery klasszisal jobb most mint Henry :c pedig kedveltem a franciát


hát kurvára nem .. Henry egyedül ebbe az évi kiirásba nem remekel annyira és miért ? mert egy kb a 30 spanyol bajnokiból részt vett 10-en... Henry még mindig sokkal jobb mint Ribery.. 5 éve ? xD ez viccnek is rossz.. Henry a 2008/2009 25 gólt rúgott Riberyé meg ehez képest semmi nem volt... Etc Henry nemtud összejátszani Ibrahimovichal ..Touré ,Valdes meg nem elfér bele pont hogy bele illik.

This post was edited by ZeNoR on Apr 7 2010 06:46am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 06:50am
Quote (ZeNoR @ 7 Apr 2010 14:45)
hát kurvára nem .. Henry egyedül ebbe az évi kiirásba nem remekel annyira és miért ? mert egy kb a 30 spanyol bajnokiból részt vett 10-en... Henry még mindig sokkal jobb mint Ribery.. 5 éve ? xD ez viccnek is rossz..  Henry a 2008/2009 25 gólt rúgott Riberyé meg ehez képest semmi nem volt... Etc Henry nemtud összejátszani  Ibrahimovichal ..Touré ,Valdes meg nem elfér bele pont hogy bele illik.


mondjuk Henry center, Ribéry meg középpályás, úgyhogy ennyi erővel Puyol is egy rakás szar, mer Henry sokkal több gólt rúgott!
amúgy Ribéry szerintemis sokkal jobb, Henry meg szar, és elképzelni nem tudom, hol rúgott tavaly 25 gólt...
(bár ilyen MINDENFÉLE meccsen együttvéve + barátságos délutáni focizgatások a haverokkal, stb, úgy lehet)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 06:52am
Quote (ZeNoR @ 7 Apr 2010 14:45)
hát kurvára nem .. Henry egyedül ebbe az évi kiirásba nem remekel annyira és miért ? mert egy kb a 30 spanyol bajnokiból részt vett 10-en... Henry még mindig sokkal jobb mint Ribery.. 5 éve ? xD ez viccnek is rossz..  Henry a 2008/2009 25 gólt rúgott Riberyé meg ehez képest semmi nem volt... Etc Henry nemtud összejátszani  Ibrahimovichal ..Touré ,Valdes meg nem elfér bele pont hogy bele illik.


:DDD

Valdes "nem elfér, hanem pont beleillik"
ja, mondjuk tényleg tökéletes a Barcelona szerkezete szempontjából, hogy Valdes pont egy KAPUS, és ő áll a kapuban!
hibátlanul kiegészítik egymást a védőkkel.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 07:21am
Quote (ZeNoR @ 7 Apr 2010 13:45)
hát kurvára nem .. Henry egyedül ebbe az évi kiirásba nem remekel annyira és miért ? mert egy kb a 30 spanyol bajnokiból részt vett 10-en... Henry még mindig sokkal jobb mint Ribery.. 5 éve ? xD ez viccnek is rossz..  Henry a 2008/2009 25 gólt rúgott Riberyé meg ehez képest semmi nem volt... Etc Henry nemtud összejátszani  Ibrahimovichal ..Touré ,Valdes meg nem elfér bele pont hogy bele illik.


sajnos nicns igazad

Henryt is megszéditette a pénz
Arsenalban kellet volna maradni és még mindig császár lenne

ehelyett elment egy olyan csapatba ahol nem is az igazi posztján játszik mert nem fér oda(Ibra miatt)
Henry igazi center és valoban az Arsenalban meg is mutatta ezt de mivel a barca egy ékkel játszik nem tud a régi fényében tündökölni

amugy meg hiába magyarázok azoknak akik elvakult barca szurkolok :s

Valdes meg egy rakás szar ugy ahogy van...
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 7 2010 07:53am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 14:21)
sajnos nicns igazad

Henryt is megszéditette a pénz
Arsenalban kellet volna maradni és még mindig császár lenne

ehelyett elment egy olyan csapatba ahol nem is az igazi posztján játszik mert nem fér oda(Ibra miatt)
Henry igazi center és valoban az Arsenalban meg is mutatta ezt de mivel a barca egy ékkel játszik nem tud a régi fényében tündökölni

amugy meg hiába magyarázok azoknak akik elvakult barca szurkolok :s

Valdes meg egy rakás szar ugy ahogy van...


miért ki a jó kapus szted? xD csak nem az a csöves almunia?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 08:05am
Quote (ZeNoR @ 7 Apr 2010 14:53)
miért ki a jó kapus szted? xD csak nem az a csöves almunia?


Buffon, Van der Saar, Loris, Casillas, soroljam még?

csak nem épp Valdes.
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Apr 7 2010 08:08am
jó volt a tegnapi meccs
arsenal elég csúfosan kikapott :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950382Next
Add Reply New Topic New Poll