d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1464748495058Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 26 2009 05:40am
Quote (lacketto @ Tue, May 26 2009, 12:36pm)
maradjunk annyiba hogy amig ilyen kora délelött van addig nincs gond, most nem is idegesitem magam
de mikor a sok baromarcu hazaér az iskolabol akkor jönnek a negativ kritikak
amugy tok jol esik amiket irsz, orulok hogy ilyen pozitivan állsz hozzá a dolgokhoz, benivel együtt
ezek nagyon jól esnek :)

/e DÉLUTAN*
bazd xddd


a 2 vén bölcs megmondja a frankót :) :evil:
:ph34r:

amúgy nem vágom minek foglalkoztok ilyen kapitány/gurke féle véleményekkel
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 05:44am
Quote (Megas_heroes @ Tue, 26 May 2009, 12:40)
a 2 vén bölcs megmondja a frankót :) :evil:
:ph34r:

amúgy nem vágom minek foglalkoztok ilyen kapitány/gurke féle véleményekkel


asszony nem nagyon foglalkozik velük de azért én leállok velük vitatkozni
pl ede kijelentése miszerint pont miattunk nem lesz tökéletes, homogén a társadalom, kicsit felhuzott.
de erröl leirtam a véleményem.
neki biztos jol esik "beleolvadni" a sok, álmos, érzésektől mentes arckifejezéssel metrózok és közlekedők közé
föleg ezért a "homogén" de mégis "tökéletes" népért jön rám a hányinger ha keresztülmászok a városon
rossz az emberekre nézni
és ez még ezer meg ezer más példára igaz
DE AZÉRT BASSZUK EL A MÁSIK ÖRÖMÉT MERT AZ MENŐ.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 26 2009 05:51am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 13:44)
asszony nem nagyon foglalkozik velük de azért én leállok velük vitatkozni
pl ede kijelentése miszerint pont miattunk nem lesz tökéletes, homogén a társadalom, kicsit felhuzott.
de erröl leirtam a véleményem.
neki biztos jol esik "beleolvadni" a sok, álmos, érzésektől mentes arckifejezéssel metrózok és közlekedők közé
föleg ezért a "homogén" de mégis "tökéletes" népért jön rám a hányinger ha keresztülmászok a városon
rossz az emberekre nézni
és ez még ezer meg ezer más példára igaz
DE AZÉRT BASSZUK EL A MÁSIK ÖRÖMÉT MERT AZ MENŐ.


nem is tudom ki ellenezte a legjobban e-haverjaim közül amikor én voltam hasonló helyzetben
csak az volt a különbség hogy én belegondoltam az egészbe és nem szartam rá
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 05:53am
Quote (dihep @ Tue, 26 May 2009, 12:51)
nem is tudom ki ellenezte a legjobban e-haverjaim közül amikor én voltam hasonló helyzetben
csak az volt a különbség hogy én belegondoltam az egészbe és nem szartam rá


nem én voltam, olvasd vissza a logot
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 05:54am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 12:44)
asszony nem nagyon foglalkozik velük de azért én leállok velük vitatkozni
pl ede kijelentése miszerint pont miattunk nem lesz tökéletes, homogén a társadalom, kicsit felhuzott.
de erröl leirtam a véleményem.
neki biztos jol esik "beleolvadni" a sok, álmos, érzésektől mentes arckifejezéssel metrózok és közlekedők közé
föleg ezért a "homogén" de mégis "tökéletes" népért jön rám a hányinger ha keresztülmászok a városon
rossz az emberekre nézni
és ez még ezer meg ezer más példára igaz
DE AZÉRT BASSZUK EL A MÁSIK ÖRÖMÉT MERT AZ MENŐ.


Már leírtam, hogy pont fordítva. Nem lehet elvárni, hogy homogén és tökéletes legyen a társadalom, mint ahogy azt se, hogy azírott/íratlan szabályokat mindenki betartsa. Amúgy egyátalán nem vagyok érzésektől mentes, kár volt bármit is írnom, inkább hallgattam volna, a bölcs mondásra Ne ítélj, hogy ne ítéltess.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 26 2009 05:58am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 13:53)
nem én voltam, olvasd vissza a logot


de pontosan te voltál akire gondoltam

a legrégebbi msn logom december elejéről van mert akkor raktam fel win7et format után szóval visszanézni nemtudom
de tudtam hogy ez lesz hogy "proof?"

csak közöltem a tényt hogy azok után amiket mondtál akkor nekem (hogy elbaszom a jövőm meg stb) elég furcsa nekem ez a nagy változás
ha szerelmes az ember mindent bevállal ezt te is tudod, csak a szerelem el fog múlni előbb utóbb és akkor koppanás lesz

és még mindig várom a válaszokat a kérdéseimre amiket pár napja tettem fel msnen de gondolom észre sem vetted
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 26 2009 05:59am
Amugy en nem akarok szemelyesen bantani senkit, de akkor is kivancsi lennek, hogy amig nem jott ez a dolog, hogy igenis baba lesz, addig milyen velemennyel voltal pl.: te vagy a szulok arrol, hogy valaki 16 evesen terhes (altalanossagban akarki).
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 06:00am
Quote (dihep @ Tue, 26 May 2009, 12:58)
de pontosan te voltál akire gondoltam

a legrégebbi msn logom december elejéről van mert akkor raktam fel win7et format után szóval visszanézni nemtudom
de tudtam hogy ez lesz hogy "proof?"

csak közöltem a tényt hogy azok után amiket mondtál akkor nekem (hogy elbaszom a jövőm meg stb) elég furcsa nekem ez a nagy változás
ha szerelmes az ember mindent bevállal ezt te is tudod, csak a szerelem el fog múlni előbb utóbb és akkor koppanás lesz

és még mindig várom a válaszokat a kérdéseimre amiket pár napja tettem fel msnen de gondolom észre sem vetted


napok ota nem volt internetem, ugyhogy valoszinuleg nem véletlenül nem válaszoltam
DE AZAZ, VESSZÜNK ÖSSZE MI IS!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:04am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 13:00)
napok ota nem volt internetem, ugyhogy valoszinuleg nem véletlenül nem válaszoltam
DE AZAZ, VESSZÜNK ÖSSZE MI IS!


Lehetne hogy ne csak azokat a postjaimat olvasd el amik felháborítanak?
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 06:06am
Quote (josheide @ Tue, May 26 2009, 07:18am)
Akkor ez a gyerek David Copperfield.
postold a márkákat, csak hogy tudjam mit kerüljek a jövőben ^^


lifestyle,durex
Go Back To Magyar Topic List
Prev1464748495058Next
Add Reply New Topic New Poll