Quote (Megas_heroes @ Tue, 26 May 2009, 12:40)
a 2 vén bölcs megmondja a frankót


amúgy nem vágom minek foglalkoztok ilyen kapitány/gurke féle véleményekkel
asszony nem nagyon foglalkozik velük de azért én leállok velük vitatkozni
pl ede kijelentése miszerint pont miattunk nem lesz tökéletes, homogén a társadalom, kicsit felhuzott.
de erröl leirtam a véleményem.
neki biztos jol esik "beleolvadni" a sok, álmos, érzésektől mentes arckifejezéssel metrózok és közlekedők közé
föleg ezért a "homogén" de mégis "tökéletes" népért jön rám a hányinger ha keresztülmászok a városon
rossz az emberekre nézni
és ez még ezer meg ezer más példára igaz
DE AZÉRT BASSZUK EL A MÁSIK ÖRÖMÉT MERT AZ MENŐ.