d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14647484950162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2008 11:01am
Quote (ElCapitano @ Mon, 14 Jul 2008, 17:57)
Vajon ugyanazt a japán csajt akit mi európaiak (3 magánhagzó Oli! ohmy.gif) szépnek látunk, lehet hogy a  japánok csúnyának tartják?
És vajon a japán csajok is egzotikusnak, különlegesnek tartják az europid férfiakat?


hm ez jó kérdés, mindenesetre annyi biztos, hogy japán csajok heart.gif
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2008 11:09am
Quote (Nerz8 @ Mon, Jul 14 2008, 07:01pm)
hm ez jó kérdés, mindenesetre annyi biztos, hogy japán csajok heart.gif


Csak sok köztük a bandzsa, viszont állítólag ha elmész japánba az összes csaj phreekill, bár szerintem ott sincs kolbászból a kerítés ha balfasz vagy
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2008 12:12pm
Quote (Nerz8 @ Wed, Jul 2 2008, 11:25am)
tudna nekem vki ajánlani a narutohoz/bleachhez hasonló animét?


kicsit későn írtad, de nem gond. próbáld meg a d.gray-man-t
Member
Posts: 745
Joined: Jan 24 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2008 04:08pm
Naruto és Dragon Ball
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 14 2008 08:09pm
Na végig néztem a Claymoret biggrin.gif olyan szar ilyenkor mindig tök szarul érzem magam amikor a végére érek egy animenek sad.gif me nincs több sad.gif mellesleg geci jó ajánlom mindenkinek
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 14 2008 08:19pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 14 Jul 2008, 18:09)
Csak sok köztük a bandzsa, viszont állítólag ha elmész japánba az összes csaj phreekill, bár szerintem ott sincs kolbászból a kerítés ha balfasz vagy


Baszdmeg mekkorakat irsz ebbe a topicba, szakadok a rogestol. Mertnem tudsz mindenhova ilyeneket? xD rofl.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 15 2008 08:54am
asdasd kezdek anime függő lenni sad.gif mióta nincs több claymore rész alig tudok kezdeni valamit magammal sad.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2008 10:29am
Quote (Vharimatras @ Tue, 15 Jul 2008, 15:54)
asdasd kezdek anime függő lenni sad.gif mióta nincs több claymore rész alig tudok kezdeni valamit magammal sad.gif


keress masik anime-t biggrin.gif
nekem mindig van mit nezni ^^

This post was edited by Rawen on Jul 15 2008 10:31am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 15 2008 11:30am
Quote (Rawen @ Tue, Jul 15 2008, 05:29pm)
keress masik anime-t biggrin.gif
nekem mindig van mit nezni ^^


már én is tervezem az életem ^^
vagy samurai champloo vagy cowboy bebop a következő
Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jul 15 2008 02:35pm
5 centimeters per second
Go Back To Magyar Topic List
Prev14647484950162Next
Add Reply New Topic New Poll