Quote (ElCapitano @ Mon, 14 Jul 2008, 17:57)
Vajon ugyanazt a japán csajt akit mi európaiak (3 magánhagzó Oli!

) szépnek látunk, lehet hogy a japánok csúnyának tartják?
És vajon a japán csajok is egzotikusnak, különlegesnek tartják az europid férfiakat?
hm ez jó kérdés, mindenesetre annyi biztos, hogy japán csajok