Quote (Oberon_os @ 21 Jul 2010 20:28)
valaki meg fogja nézni az utolsó léghajlitó cimű filmet?
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Jul 2010 20:28)
valaki meg fogja nézni az utolsó léghajlitó cimű filmet?
Quote (Vharimatras @ 21 Jul 2010 20:29)
valaki meg fogja nézni az utolsó léghajlitó cimű filmet?
jovanna lefagyott az msn és nem irta ki h elküldte.
am megvan az elsö hr-em

sur, barbal találtam és 1 pit lordbol esett (über)
