d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1468469470471472830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 4 2010 04:57pm
Quote (ClaSSikal @ 4 Mar 2010 14:13)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztetek?:)


Próbálkozz Kemnél, lehet őt érdekli.
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 06:16pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Mar 4 2010 10:50pm)
B*zi-e vagy? :wacko:

nagyon nice


hmm nem :)
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Mar 4 2010 07:00pm
Quote (ClaSSikal @ Mar 4 2010 02:13pm)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztetek?:)


1256.98
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Mar 5 2010 09:14am
csak cipőben szokás a tri-res, vagy övben is ér valamit?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 5 2010 09:15am
Quote (SamLee @ Mar 5 2010 04:14pm)
csak cipőben szokás a tri-res, vagy övben is ér valamit?
http://img222.imageshack.us/img222/6448/nvtelen6.jpg


nincs fhr, sajna akara
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2010 09:19am
Quote (SamLee @ 5 Mar 2010 16:14)
csak cipőben szokás a tri-res, vagy övben is ér valamit?
http://img222.imageshack.us/img222/6448/nvtelen6.jpg


a psn res NEM normális resist
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Mar 5 2010 09:23am
Quote (SamLee @ 5 Mar 2010 16:14)
csak cipőben szokás a tri-res, vagy övben is ér valamit?
http://img222.imageshack.us/img222/6448/nvtelen6.jpg


ahogy Janou is mondta poison res nem szamit az emberek nagy reszenek a resistek koze, mert kb folosleges
es hat a 2 res kozul 1k kb 0
fhr is hianyzik, kidobhatod.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2010 09:52am
Quote (Zkilla @ 5 Mar 2010 16:23)
ahogy Janou is mondta poison res nem szamit az emberek nagy reszenek a resistek koze, mert kb folosleges
es hat a 2 res kozul 1k kb 0
fhr is hianyzik, kidobhatod.


ok
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 5 2010 12:14pm
Quote (SamLee @ 5 Mar 2010 16:14)
csak cipőben szokás a tri-res, vagy övben is ér valamit?
http://img222.imageshack.us/img222/6448/nvtelen6.jpg


Ne dobd ki, add nekem.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 5 2010 12:16pm
Quote (ClaSSikal @ 4 Mar 2010 14:13)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztetek?:)


Hmmm, nem is rossz.

amúgy képfeltöltést hanyagold, kurvalassú.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1468469470471472830Next
Closed New Topic New Poll