Quote (anyd @ Jun 25 2023 10:21pm)
Egyszer feljöhetnél pestre, meghívnálak egy kóla pizzára
Jól hangzik! Júliusban több mint valószínű kétszer is menni fogok, csak még a konkrét dátumot nem tudom.
Mind a kettő reggeli/délelőtti program lesz, úgyhogy délutánra tudok majd maradni!