d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1468446854686468746884765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2023 08:12am
Quote (Senee @ 25 Jun 2023 14:09)
Az egész filozófiája azon alapul, hogy konfliktus van és harcolnod kell (cultural jihad) és ehhez be is lehetne linkelni egy csomó videót ahol muszlimok, négerek basszák telibe az egész boltot, buszmegállót, _bármit_
Amire aztán jönnek a fajvédők és visszabasszák őket, aztán az a baj, hogy előbb-utóbb mindenki bele lesz rángatva mert minél többen harcolnak annál több a sérülés meg a bosszúvágy.

Aztán ott van a másik aspect, hogy a nők miért nem a konyhában vannak amihez szintén két nagy csoport is csatlakozni tud.
Egyrészt a tehetősebb férfiak egy része azért haragszik a nőkre, hogy OF-jük van mert így úgy tudnak maguknak pénzt csinálni, hogy közben fizikálisan nincs szükségük a férfiakra (erre jöttek is a tate fanok a MÉ, KI ÉPÍTI AZ UTAKAT, KÓRHÁZAKAT baromsággal - mintha annak köze lenne ahhoz, hogy valakinek a MAGÁNÉLETÉBEN szüksége van-e férfiakra vagy nincs). Így hiába van sok pénzed ha egyre kevesebb jó nőhöz jutsz hozzá mert rájöttek, hogy nem kell az ocsmány, soviniszta pofáddal lefeküdniük, hogy legyen pénzük.
Másrészt meg ott a rengeteg incel akinek pénze sincs viszont baszni akar ő is, csak hát ugye ha lószarod sincs akkor még az a kevés jó nő se téged fog választani aki még választana. Így aztán ezek visszakanyarodnának a Bibliához ahol sarokba lehet verni a nőt és nincs joguk semmi, így aztán újra olyan nőhöz jutnának amilyenhez csak szeretnének és nem csak a neten verhetnék rájuk a faszukat.

Van egy csomó ilyen gentlemen's club ahol erről rinyálnak egymásnak a nagy, kőkemény, szent férfiak, hogy jaj nem jutunk nőhöz mert szemetek és csak a gazdagok kellenek nekik. Bezzeg régen, a tradícionális értékek mentén minden más volt!
Sipákolás, vinnyogás, és ennek az embernek van 7 milliós követőtábora.

Meg ott van még a Roma Army is aki meg ilyen sub csaj és úgy hívja a követőit, hogy MY KINGS és erősíti a sok nyomorodottlelkűben azt, hogy mindenért a nők a felelősek pedig ők (a férfiak) aztán milyen jó emberek.

És mindenhonnan ezeknek az ideológiája köszön vissza (ők meg köszönik szépen a több százezres, milliós feliratkozószámot - nem baj, hogy az egész világ ég miattuk).
Fasz kivan már ezzel a bolygóval meg az összes idióta emberrel rajta! Ha tehetném visszaadnám inkább a dínóknak.


Es am hogy vagy?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2023 08:53am
Köszi, egész jól! <3
Már leszámítva ezt a kibaszott káoszt ami ebben a világban zajlik.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 25 2023 12:21pm
Quote (Senee @ Jun 25 2023 04:53pm)
Köszi, egész jól! <3
Már leszámítva ezt a kibaszott káoszt ami ebben a világban zajlik.


amugy nagyon örülök, hogy abban a rövid időszakomba mikor nemvoltam egy elbaszott antiszociális szar, még elhívtalak és találkoztunk Fehérváron xd

irl teljesen más ember voltál, imádtam a társaságod ^^
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 25 2023 12:23pm
Quote (AngryBug @ Jun 25 2023 08:21pm)
amugy nagyon örülök, hogy abban a rövid időszakomba mikor nemvoltam egy elbaszott antiszociális szar, még elhívtalak és találkoztunk Fehérváron xd

irl teljesen más ember voltál, imádtam a társaságod ^^


dugtatok?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 25 2023 12:27pm
Quote (ThatJustHappened @ Jun 25 2023 08:23pm)
dugtatok?


nop, nem vagyok tündérke
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2023 01:53pm
Quote (AngryBug @ Jun 25 2023 08:21pm)
amugy nagyon örülök, hogy abban a rövid időszakomba mikor nemvoltam egy elbaszott antiszociális szar, még elhívtalak és találkoztunk Fehérváron xd

irl teljesen más ember voltál, imádtam a társaságod ^^


:love:
remélem minden okés veled
jó rég volt már, egyszer megismételhetnénk.. már ha még ebben az elbaszott országban élsz
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 25 2023 01:56pm
Quote (Senee @ 25 Jun 2023 14:09)
Az egész filozófiája azon alapul, hogy konfliktus van és harcolnod kell (cultural jihad) és ehhez be is lehetne linkelni egy csomó videót ahol muszlimok, négerek basszák telibe az egész boltot, buszmegállót, _bármit_
Amire aztán jönnek a fajvédők és visszabasszák őket, aztán az a baj, hogy előbb-utóbb mindenki bele lesz rángatva mert minél többen harcolnak annál több a sérülés meg a bosszúvágy.

Aztán ott van a másik aspect, hogy a nők miért nem a konyhában vannak amihez szintén két nagy csoport is csatlakozni tud.
Egyrészt a tehetősebb férfiak egy része azért haragszik a nőkre, hogy OF-jük van mert így úgy tudnak maguknak pénzt csinálni, hogy közben fizikálisan nincs szükségük a férfiakra (erre jöttek is a tate fanok a MÉ, KI ÉPÍTI AZ UTAKAT, KÓRHÁZAKAT baromsággal - mintha annak köze lenne ahhoz, hogy valakinek a MAGÁNÉLETÉBEN szüksége van-e férfiakra vagy nincs). Így hiába van sok pénzed ha egyre kevesebb jó nőhöz jutsz hozzá mert rájöttek, hogy nem kell az ocsmány, soviniszta pofáddal lefeküdniük, hogy legyen pénzük.
Másrészt meg ott a rengeteg incel akinek pénze sincs viszont baszni akar ő is, csak hát ugye ha lószarod sincs akkor még az a kevés jó nő se téged fog választani aki még választana. Így aztán ezek visszakanyarodnának a Bibliához ahol sarokba lehet verni a nőt és nincs joguk semmi, így aztán újra olyan nőhöz jutnának amilyenhez csak szeretnének és nem csak a neten verhetnék rájuk a faszukat.

Van egy csomó ilyen gentlemen's club ahol erről rinyálnak egymásnak a nagy, kőkemény, szent férfiak, hogy jaj nem jutunk nőhöz mert szemetek és csak a gazdagok kellenek nekik. Bezzeg régen, a tradícionális értékek mentén minden más volt!
Sipákolás, vinnyogás, és ennek az embernek van 7 milliós követőtábora.

Meg ott van még a Roma Army is aki meg ilyen sub csaj és úgy hívja a követőit, hogy MY KINGS és erősíti a sok nyomorodottlelkűben azt, hogy mindenért a nők a felelősek pedig ők (a férfiak) aztán milyen jó emberek.

És mindenhonnan ezeknek az ideológiája köszön vissza (ők meg köszönik szépen a több százezres, milliós feliratkozószámot - nem baj, hogy az egész világ ég miattuk).
Fasz kivan már ezzel a bolygóval meg az összes idióta emberrel rajta! Ha tehetném visszaadnám inkább a dínóknak.


ne csak panaszkodj, tegyel erte

pl robbants atomot a deli sarkon. ha jo helyen csinalod egy tanker/mutragya szallito is eleg lehet
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 25 2023 01:58pm
Quote (Senee @ 25 Jun 2023 21:53)
:love:
remélem minden okés veled
jó rég volt már, egyszer megismételhetnénk.. már ha még ebben az elbaszott országban élsz


deakon, csak ne a fube pls
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2023 02:18pm
Quote (Senee @ Jun 25 2023 10:50am)
Prigozsin a legnagyobb náci egész Oroszországban, semmi más célja nem volt minthogy Putyin lássa a valós helyzetet és aszerint koordinálják a háborújukat és ne a hazug/félős tábornokok/miniszterek fake számai alapján.
Jobban járt volna mindenki ha marad minden a régiben és Putyin az álomvilágában vereségbe vezeti az országot. jfyi

Shoigu már amúgy is faszult Putyin előtt (hátfordítós jelenet) és az meg, hogy most fény derült a hazugságaira + meg sem tudta állítani Prigozsint szerintem már csak az utolsó szögek voltak a koporsójában.
Ez az egész speciális hadművelet hazugságokon alapult, így most amúgy Putyinnak lenne egy ilyen egérútja, hogy kihátráljon ebből az egészből, hogy ő nem tudott dolgokról és így kivonul akkor Ukrajnából. ...Persze nyilván ez soha nem fog megtörténni, mert egy elmebeteg fasz az is!

https://i.imgur.com/mtC09P8.png


inb4
szexbaba, faszrázás, fasszopás, széna, szalma, hahaha


Amugy ez legit, Shoguit az ukranok szeretik, es az a céljuk hogy a helyén maradjon, mert annyira inkompetens hogy csak kárt okoz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2023 02:21pm
Quote (Senee @ Jun 25 2023 09:53pm)
:love:
remélem minden okés veled
jó rég volt már, egyszer megismételhetnénk.. már ha még ebben az elbaszott országban élsz


Egyszer feljöhetnél pestre, meghívnálak egy kóla pizzára
Go Back To Magyar Topic List
Prev1468446854686468746884765Next
Add Reply New Topic New Poll