d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1468346844685468646874765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 25 2023 02:52am
Quote (Senee @ 25 Jun 2023 10:50)
Prigozsin a legnagyobb náci egész Oroszországban, semmi más célja nem volt minthogy Putyin lássa a valós helyzetet és aszerint koordinálják a háborújukat és ne a hazug/félős tábornokok/miniszterek fake számai alapján.
Jobban járt volna mindenki ha marad minden a régiben és Putyin az álomvilágában vereségbe vezeti az országot. jfyi

Shoigu már amúgy is faszult Putyin előtt (hátfordítós jelenet) és az meg, hogy most fény derült a hazugságaira + meg sem tudta állítani Prigozsint szerintem már csak az utolsó szögek voltak a koporsójában.
Ez az egész speciális hadművelet hazugságokon alapult, így most amúgy Putyinnak lenne egy ilyen egérútja, hogy kihátráljon ebből az egészből, hogy ő nem tudott dolgokról és így kivonul akkor Ukrajnából. ...Persze nyilván ez soha nem fog megtörténni, mert egy elmebeteg fasz az is!

https://i.imgur.com/mtC09P8.png


inb4
szexbaba, faszrázás, fasszopás, széna, szalma, hahaha


tunderke kimaradt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2023 02:57am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 25 2023 10:52am)
tunderke kimaradt


:thumbsup:
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 25 2023 03:00am
Quote (Senee @ 25 Jun 2023 10:57)
:thumbsup:


tbh igazan feldobhatnad ezt a kibaszott halott forumot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2023 03:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 25 2023 11:00am)
tbh igazan feldobhatnad ezt a kibaszott halott forumot

Minek? Remélhetőleg pár év és mi is halottak leszünk!

Kibaszott aNDREW tATE is, meg az összes többi religious morálgeci világszerte egyre népszerűbb és egyre több teret nyer! Ma kitett egy olyan posztot, hogy mikor 5 éves volt elkussoltatta az apja és az úgy volt jó, kussoljon mindenki - utalva ezzel arra, hogy a gyerekek meg a nők tudják a helyüket. Abdul Tate.. mert amúgy megtért muzulmán. Nem lennék meglepve, ha MBS pénzelné amúgy, hogy terjessze nyugati nyomorultaknak befogadható módon a kibaszott muszlim (/any religious) elgondolkodásokat. És zabálják, 7 millió+ követője van. Sok nyomorult, jobb is lesz leég az egész világ!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 25 2023 04:55am
Quote (Senee @ Jun 25 2023 10:50am)
Prigozsin a legnagyobb náci egész Oroszországban, semmi más célja nem volt minthogy Putyin lássa a valós helyzetet és aszerint koordinálják a háborújukat és ne a hazug/félős tábornokok/miniszterek fake számai alapján.
Jobban járt volna mindenki ha marad minden a régiben és Putyin az álomvilágában vereségbe vezeti az országot. jfyi

Shoigu már amúgy is faszult Putyin előtt (hátfordítós jelenet) és az meg, hogy most fény derült a hazugságaira + meg sem tudta állítani Prigozsint szerintem már csak az utolsó szögek voltak a koporsójában.
Ez az egész speciális hadművelet hazugságokon alapult, így most amúgy Putyinnak lenne egy ilyen egérútja, hogy kihátráljon ebből az egészből, hogy ő nem tudott dolgokról és így kivonul akkor Ukrajnából. ...Persze nyilván ez soha nem fog megtörténni, mert egy elmebeteg fasz az is!

https://i.imgur.com/mtC09P8.png


inb4
szexbaba, faszrázás, fasszopás, széna, szalma, hahaha


hahaha
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2023 04:56am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 25 2023 12:55pm)
hahaha

látom belőled meg andrew tate fan lett és az a legnagyobb problémád, hogy túl sok a nő a parlamentben
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 25 2023 05:49am
Quote (Senee @ Jun 25 2023 12:56pm)
látom belőled meg andrew tate fan lett és az a legnagyobb problémád, hogy túl sok a nő a parlamentben


az a video nagyon cringe volt, a fideszesek büntudatat probaltak felkelteni, mint ha az ilyesmi taktika a politikaban müködne



This post was edited by Karan2_Returned on Jun 25 2023 05:49am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2023 06:09am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 25 2023 01:49pm)
az a video nagyon cringe volt, a fideszesek büntudatat probaltak felkelteni, mint ha az ilyesmi taktika a politikaban müködne

https://www.youtube.com/watch?v=qNLeHc10WwA


Az egész filozófiája azon alapul, hogy konfliktus van és harcolnod kell (cultural jihad) és ehhez be is lehetne linkelni egy csomó videót ahol muszlimok, négerek basszák telibe az egész boltot, buszmegállót, _bármit_
Amire aztán jönnek a fajvédők és visszabasszák őket, aztán az a baj, hogy előbb-utóbb mindenki bele lesz rángatva mert minél többen harcolnak annál több a sérülés meg a bosszúvágy.

Aztán ott van a másik aspect, hogy a nők miért nem a konyhában vannak amihez szintén két nagy csoport is csatlakozni tud.
Egyrészt a tehetősebb férfiak egy része azért haragszik a nőkre, hogy OF-jük van mert így úgy tudnak maguknak pénzt csinálni, hogy közben fizikálisan nincs szükségük a férfiakra (erre jöttek is a tate fanok a MÉ, KI ÉPÍTI AZ UTAKAT, KÓRHÁZAKAT baromsággal - mintha annak köze lenne ahhoz, hogy valakinek a MAGÁNÉLETÉBEN szüksége van-e férfiakra vagy nincs). Így hiába van sok pénzed ha egyre kevesebb jó nőhöz jutsz hozzá mert rájöttek, hogy nem kell az ocsmány, soviniszta pofáddal lefeküdniük, hogy legyen pénzük.
Másrészt meg ott a rengeteg incel akinek pénze sincs viszont baszni akar ő is, csak hát ugye ha lószarod sincs akkor még az a kevés jó nő se téged fog választani aki még választana. Így aztán ezek visszakanyarodnának a Bibliához ahol sarokba lehet verni a nőt és nincs joguk semmi, így aztán újra olyan nőhöz jutnának amilyenhez csak szeretnének és nem csak a neten verhetnék rájuk a faszukat.

Van egy csomó ilyen gentlemen's club ahol erről rinyálnak egymásnak a nagy, kőkemény, szent férfiak, hogy jaj nem jutunk nőhöz mert szemetek és csak a gazdagok kellenek nekik. Bezzeg régen, a tradícionális értékek mentén minden más volt!
Sipákolás, vinnyogás, és ennek az embernek van 7 milliós követőtábora.

Meg ott van még a Roma Army is aki meg ilyen sub csaj és úgy hívja a követőit, hogy MY KINGS és erősíti a sok nyomorodottlelkűben azt, hogy mindenért a nők a felelősek pedig ők (a férfiak) aztán milyen jó emberek.

És mindenhonnan ezeknek az ideológiája köszön vissza (ők meg köszönik szépen a több százezres, milliós feliratkozószámot - nem baj, hogy az egész világ ég miattuk).
Fasz kivan már ezzel a bolygóval meg az összes idióta emberrel rajta! Ha tehetném visszaadnám inkább a dínóknak.

This post was edited by Senee on Jun 25 2023 06:10am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 25 2023 06:12am
Epic.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 25 2023 06:14am
olvasom, pillanat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1468346844685468646874765Next
Add Reply New Topic New Poll