Quote (xGurke @ 1 Sep 2010 20:41)
én szerintem, ha 10kilós aranyrudakat szarnék ki egészbe, akkor se költenék ilyenre pénzt

lehet hogy szar vagyok, de ez van
Szerintem én se, de ettől függetlenül el tudom fogadni, ha valaki ettől lesz boldog, és nem zavar.
Quote (Vismajor @ 1 Sep 2010 20:42)
http://forums.d2jsp.org/images/i1.gif
Fgvel is lehet venni, newfag.
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 1 2010 12:43pm