d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14674684694704715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 1 2010 12:38pm
Quote (bbaallaaggee @ 1 Sep 2010 20:37)
amúgy fogom a fejem, hogy van olyan csökött selejtes idióta, aki hajlandó pénzt adni egy játékért és egy fórumért.


mad cuz poor, obv
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 1 2010 12:39pm
Quote (bbaallaaggee @ 1 Sep 2010 20:37)
amúgy fogom a fejem, hogy van olyan csökött selejtes idióta, aki hajlandó pénzt adni egy játékért és egy fórumért.


szerintem meg mindenki költse arra a pénzét amitől boldog lesz (vagy annak hiszi magát...).


Quote (bajcli @ 1 Sep 2010 20:38)
mad cuz poor, obv


+ this
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 12:39pm
Quote (kuzdithom @ Sep 1 2010 06:38pm)
nem basszák el cigire és visszaviszik az üvegeket


itt az ideje spórolni, hogy aztán színes csillagokat vehessek egy fórumon a nevem mellé
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 12:41pm
én szerintem, ha 10kilós aranyrudakat szarnék ki egészbe, akkor se költenék ilyenre pénzt :( lehet hogy szar vagyok, de ez van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 1 2010 12:42pm
Quote (xGurke @ Sep 1 2010 07:39pm)
itt az ideje spórolni, hogy aztán színes csillagokat vehessek egy fórumon a nevem mellé


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 1 2010 12:42pm
Quote (xGurke @ 1 Sep 2010 20:41)
én szerintem, ha 10kilós aranyrudakat szarnék ki egészbe, akkor se költenék ilyenre pénzt :( lehet hogy szar vagyok, de ez van


Szerintem én se, de ettől függetlenül el tudom fogadni, ha valaki ettől lesz boldog, és nem zavar.

Quote (Vismajor @ 1 Sep 2010 20:42)
http://forums.d2jsp.org/images/i1.gif


Fgvel is lehet venni, newfag.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 1 2010 12:43pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 12:42pm
Quote (Vismajor @ Sep 1 2010 06:42pm)
http://forums.d2jsp.org/images/i1.gif


mert azt nem adamz vette :angry:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 1 2010 12:43pm
Quote (xGurke @ Sep 1 2010 06:41pm)
én szerintem, ha 10kilós aranyrudakat szarnék ki egészbe, akkor se költenék ilyenre pénzt :( lehet hogy szar vagyok, de ez van


hát ha ilyen aranyrudakat szarsz akkor meghivlak kajálni egy pár helyre
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 1 2010 12:44pm
Quote (sylke @ 1 Sep 2010 20:43)
hát ha ilyen aranyrudakat szarsz akkor meghivlak kajálni egy pár helyre


Vas már nem elég jó?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 12:44pm
Quote (sylke @ Sep 1 2010 06:43pm)
hát ha ilyen aranyrudakat szarsz akkor meghivlak kajálni egy pár helyre


meghívhatsz, hátha sikerül :c

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 1 2010 06:44pm)
Vas már nem elég jó?


RÉZ!

This post was edited by xGurke on Sep 1 2010 12:44pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14674684694704715001Next
Closed New Topic New Poll