d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1467468469470471830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 02:24am
Quote (Oberon_os @ Mar 4 2010 08:20am)
2 druval is nagyonmax 50 lenne, fcr illetve frw nélkül. Egy shako jobb még úgy is, drunak meg vannak jó peltjei, pl jalal mindent ver olcsó kategóriában. Ha nem pelt, drunak fcr circ csak 163fcr eq-hoz kellhet. Oda meg felesleges a dex.


jah hogy nincs rajta fcr sry annyira nemnéztem xDD
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 05:10am


jó vmire?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 4 2010 05:16am
Quote (ClaSSikal @ Mar 4 2010 12:10pm)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

jó vmire?


elmegy
20 fg kb
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 07:13am


sztetek?:)

This post was edited by ClaSSikal on Mar 4 2010 07:24am
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Mar 4 2010 07:51am
Quote (ClaSSikal @ Mar 4 2010 02:13pm)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztetek?:)


mint már mondtam sztem laza 1k+
lattam egy ringet 10fcr/18str/14( vagy 15 dexel) / 80 mana- amiert 1- 1,5k fgt kertek es azon nem volt ilyen nice res se
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 4 2010 04:42pm
Quote (ClaSSikal @ Mar 4 2010 01:13pm)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztetek?:)


lol mielőtt szétwarnolt lajo nekem is 5.1k fgm volt

úgyhogy költsd el gyorsan
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 04:45pm
Quote (Frostler @ Mar 4 2010 10:42pm)
lol mielőtt szétwarnolt lajo nekem is 5.1k fgm volt

úgyhogy költsd el gyorsan


mire adna nekem warnt? :)
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 4 2010 04:46pm
Quote (ClaSSikal @ Mar 4 2010 10:45pm)
mire adna nekem warnt? :)


bármire aminek köze van az rlhez :)
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 04:48pm
Quote (Frostler @ Mar 4 2010 10:46pm)
bármire aminek köze van az rlhez :)


akkor gyorsba szerzek még fg-t és nem 5.1 lessz ;)
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Mar 4 2010 04:50pm
Quote (ClaSSikal @ 4 Mar 2010 14:13)
http://kepfeltoltes.hu/100304/Screenshot014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztetek?:)


B*zi-e vagy? :wacko:

nagyon nice

This post was edited by IvOjoGhuRT on Mar 4 2010 04:50pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1467468469470471830Next
Closed New Topic New Poll